Şifremi Unuttum
Sepetim
Sepetinizde Ürün bulunmaktadır
Filtre
Marka
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Fiyat
Model
{{ FILTER.NAME }}

All in One Bilgisayar

Bilişim teknolojilerinin geldiği son noktayı özetler nitelikte olan kasasız bilgisayar modelleri, kullanıcıların hayatını büyük ölçüde kolaylaştırır.

Devamını oku
Toplam 260 ürün
Görüntüle

Sistem ve performans özellikleri açısından laptop ya da kasalı bilgisayar modellerini aratmayan ürünler, ergonomik tasarımları sayesinde hem ev hem de ofis ortamı için rahatlıkla tercih edilebilir. Kullanım amacınız doğrultusunda, yazılım ve donanım özelliklerini doğru bir şekilde belirlediğiniz monitör bilgisayar modeline sahip olarak, hem günlük işlerinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz hem de sanal dünyada eğlenceli anlar yaşayabilirsiniz.

Yer Kaplamayan All in One Bilgisayar Teknolojisi

All in one bilgisayar teknolojisi kapsamında üretilen cihazlar, klasik masaüstü bilgisayarlardan farklı olarak, bilgisayarın çalışması için gereken donanım bileşenlerini harici bir kasa yerine ekran içerisinde bulundurur. Bu detay, hepsi bir arada bilgisayar kapsamında üretilen cihazların, kullanıldığı alan üzerinde fazla yer kaplamasını engeller. Dolayısıyla ofis ya da ev ortamında all in one bilgisayar kullanmayı planladınızda, geniş yüzeylere ihtiyaç duymadan, kolay ve düzenli kullanımın keyfini yaşarsınız.

Kasasız bilgisayar modelleri, benzersiz fiziksel tasarımın yanı sıra, kolay kullanım özelliğiyle de dikkat çeker. Monitör içerisinde bulunan donanım bileşenleri, monitör üzerinde bulunan düğmeye basılarak aktif hale gelir ve bilgisayarın sistematik çalışma prensibini destekler. Ayrıca yine monitör içerisinde bulunan soğutma teknolojisi sayesinde, bilgisayar ısısı sürekli olarak normal seviyede kalır ve çalışma performansı desteklenir. Bu sayede yoğun kullanımlarda ya da bilgisayar oyunlarına vakit ayırırken, takılma gibi sorunlar yaşamazsınız.

Erişilebilir ve Şık Hepsi Bir Arada Bilgisayar

USB, Ethernet, Type-C ya da Bluetooth gibi kablolu ve kablosuz bağlantı özelliklerini destekleyen hepsi bir arada bilgisayar, bağlantı noktalarını monitör üzerinde bulundurur. Dolayısıyla klavye, mouse, yazıcı ya da hoparlör gibi harici donanım ürünlerini kasasız bilgisayar ile eşleştirmek istediğinizde herhangi bir zorluk yaşamadan bağlantı noktalarına erişim sağlayabilirsiniz

Üstün çalışma performansı ve erişilebilir yapının yanı sıra, düzenli görünümüyle de göze hitap eden kasasız bilgisayar, kullanıldığı alana estetik bir hava katar. Bilgisayarın çalışması için gereken her türlü donanım bileşenini ekran içerisine sığdıran teknoloji, kablo karmaşasının önüne geçerek görüntü kirliliğini ortadan kaldırır. Özellikle birden fazla bilgisayar kullanımının gerektiği ofis ortamları için, şıklığın ve düzenin ön planda olmasını istiyorsanız all in one bilgisayar modellerini tercih edebilirsiniz.

Kasasız Bilgisayar Özellikleri

Teknoloji çağının gerekliliklerinin yerine getirilmesi için var gücüyle çalışan all in one bilgisayar ile, hem çevrimiçi hem de çevrimdışı pozisyonda dilediğiniz işe vakit ayırabilirsiniz. Sistem ve donanım özelliklerini göz önünde bulundurarak, dilediğiniz bilgisayar oyununu indirebilir ve herhangi bir performans problemi ile karşı karşıya kalmadan keyifli bir oyun serüveni yaşayabilirsiniz. Oyun oynamak yerine, online içeriklere erişmek sizin için birinci amaç ise, yine all in one bilgisayar ile hızlı bir internet kullanımı deneyimleyerek, dilediğiniz içeriğe erişim sağlayabilirsiniz. Kısacası sanal dünyada gerçekleştirmeyi planladığınız her türlü aktiviteye, dilediğiniz kadar vakit ayırabilirsiniz.

Monitör bilgisayar tercihinde bulunmadan önce, kullanım amacınızı belirleyerek isabetli bir deneyim elde etmeyi sağlayabilirsiniz. Yüksek grafikli bilgisayar oyunları oynamak ya da, yoğun grafikli programlar kullanmak gibi bir amacınız varsa, ekran kartı ve işlemci gibi bileşenlerin yüksek çalışma performansını destekler nitelikte olmasına dikkat edebilirsiniz. Günlük kullanım için ise, orta düzeyde çalışma performansı sergileyen ürünler içerisinden tercihte bulunabilirsiniz.

Teknoloji ürünlerinin çoğunda olduğu gibi, all in one bilgisayar fiyatları da sahip olduğu özelliklere göre değişir. Atom Bilişim’in uygun kasasız bilgisayar fiyatlarına göz gezdirerek Turbox gibi yüksek performans özelliği sergileyen bir cihaza sahip olabilirsiniz.

All in one bilgisayarlar, kasa ve monitörün birleşmesi ile oluşan yeni nesil bilgisayar modelidir. Bu şekilde oluşturulan bilgisayar modellerinin kısaltılmış hâli aio bilgisayar olarak geçer. Klavye, fare, güç kaynağı dışındaki tüm aygıtlar monitörle birlikte kullanıma sunulur. Bu ürünlerin ana fikri tüm işlevlerin tek bir cihazda birleşmesidir. Üreticiler; işlemci, sabit sürücü, anakart gibi donanımları monitöre sıkıştırarak aio bilgisayar modelini ileri teknolojilerle satışa çıkarır. Ayrıca bu ürünler teknolojik olmasının yanı sıra hafiftir, bu sebeple ergonomik yapısıyla dikkatleri üzerine çeker. Teknik özellikler ve donanımlara sahip kasasız PC modelleri ihtiyaçları tek üründe karşılamayı başardığı için yoğun bir talep alır. Yeni nesil bilgisayar olarak günlük kullanımdaki yerini alan masaüstü bilgisayar all in one almadan önce bilmeniz gerekenleri gelin, birlikte inceleyelim.

All in One Bilgisayarların Avantajları Nelerdir?

 All In one bilgisayarlar, yazılım ve donanım özellikleri sayesinde günlük kullanım için ihtiyacınız olan desteği sağlayabilir. Hafif bir bilgisayar seçeneği olduğu için kolayca dilediğiniz yere taşıyabilirsiniz. Günlük hayatı kolaylaştıran all in one, estetik ve sade tasarımıyla bulunduğu ortama şıklık katar. Estetik özellikleri ile öne çıkan all in one bilgisayar modellerinin teknik özelliklerinin başında i3, i5, i7 işlemci seçenekleri yer alır. Bilgisayarın yüksek RAM kapasitesi sayesinde daha fazla veri depolayabilir; 4gb, 8gb, 16gb, 32gb gibi RAM kapasite seçenekleri ile depoladığınız bilgilere daha hızlı şekilde erişebilirsiniz. Teknik özelliklerinin yanı sıra aio PC dokunmatik ekran desteği sayesinde kullanıcılara avantajlı bir deneyim sunar. Hızı yükselten dokunmatik ekranı ile işlerinizi daha kısa sürede bitirip aynı zamanda donanım ihtiyacını ortadan kaldırabilirsiniz. Mouse kullanmadan konforlu bir deneyim yaşamanızı sağlayan dokunmatik ekranlar, konfordan ödün vermeden bilgisayar kullanmak isteyenler için avantajlı bir seçenek olabilir. Aio masaüstü bilgisayar alırken ürün seçimi konusunda kararsız kalabilirsiniz. Tüm avantajlarıyla all in one bilgisayarları değerlendirmek için aşağıdaki detaylara göz  atabilirsiniz;

·         Bağlanma yeteneği sayesinde güvenlik kameralarıyla birlikte kullanabilir, evinizdeki yerel ve uzak bilgisayarları kontrol edebilirsiniz.

·         İleri teknoloji olan bilgisayar all in one medya merkezi olarak kullanabilir, diğer işlerle ilgilenirken isterseniz uzaktan kumanda ile komut verebilirsiniz.

·         Kasasız PC sistemleriyle karşınıza çıkan bu modeller alan ve kullanım avantajı sağlar.

·         Şık tasarımı sayesinde masanın üzerinden yer kaplamadan çalışan bir bilgisayara sahip olabilir, çalışma odanızın atmosferini iyileştirebilirsiniz.

·         All in one bilgisayarlar kasa entegresi olmadan kutudan çıkardığınız gibi çalıştırılmaya uygundur. Monitörü, Wi-Fi adaptörünü veya diğer bileşenleri sistem birimine bağlamakla uğraşmadan tek tuşla işlemlerinizi halledebilirsiniz.

All In One Bilgisayar Nerede Kullanılır?

All in one bilgisayarları; ofis, ev ve okul başta olmak üzere pek çok alanda kullanılabilir. İhtiyacınıza göre başka yere kolayca taşıyabilir, all in one masaüstü bilgisayarlarının hafif tasarımını deneyimleyebilirsiniz. All in one kasa entegresi olmadan tasarlandığı için kutudan çıkarttığınız gibi çalıştırabilirsiniz. Kendi ihtiyaç ve isteklerinize göre farklı özelliklerle geliştirilebilir, özel bir all one bilgisayar hâline getirebilirsiniz. Grafikleri hızlı ve sorunsuz açabildiği için all in one oyun bilgisayarı tasarım alanındaki çalışmalarınız için tercih edebilir, yüksek görüntü kalitesiyle istediğiniz türdeki oyunları oynayabilirsiniz. Üst düzey eğlence sunan bu bilgisayarları farklı meslek alanlarında da tercih edebilir, farklı özellikler ekleyebilirsiniz. Çizim gerektiren bir mesleğe sahipseniz dokunmatik seçenekleri en iyi şekilde kullanabilirsiniz. All in one pc dokunmatik ekran alternatifleri  ile işlerinizi mouse veya klavye gibi donanımlara ihtiyaç duymadan halledebilirsiniz. Farklı marka seçeneklerinin olduğu all in one dokunmatik bilgisayar modelleri arasında yer alan Asus all in one bilgisayar ile canlı renkleri ve yüksek görüntü kalitesini deneyimleyebilirsiniz. Dijital tasarım işlerinizi bu bilgisayarlarla daha verimli hâle getirebilir, donanım ihtiyacınızı ortadan kaldırabilirsiniz.

En İyi All In One PC Modelleri

All in one pc modelleri teknik özellikleri ve tasarım detaylarıyla farklı kullanıcı seçeneklerine hitap etmeyi başarır. Yüksek performansa sahip özel olarak tasarlanan bu ürünlerle günlük işlemlerden profesyonel çalışmalara kadar pek çok alanda kullanım sağlayabilirsiniz. All in one oyuncu bilgisayarı olarak kullanıma uygun olduğu için oyuncular tarafından tercih edilir. Turbox aio fonksiyonel kullanımıyla oyuncular tarafından sık tercih edilen modeller arasında karşımıza çıkar. Turbox kadar sık tercih edilen bir diğer model, Asus all in one PC dokunmatik ürün seçenekleridir. Bu modeller ince ekran çerçevesiyle bulunduğu ortama şıklık katar. El hareketlerine karşı duyarlı olan all in one dokunmatik PC ihtiyacınız olan desteği sağlayabilir.

All In One PC Fiyatları

All in one PC fiyatları cihaz özelliklerine ve kullanıcıya sunulan donanımlara bağlı olarak farklılık gösterebilir. Temel seviyede özelliklere sahip olan All in one PC modelleri ile yüksek donanımlı seçenekler arasında fiyat farkı görülebilir. PC’lerin sahip olduğu işlemci ve RAM kapasiteleri de modellerin farklı şekilde fiyatlandırılmasına neden olabilir. All in one dokunmatik pc fiyat skalası ile standart seçenekler arasında fiyat farkı olduğunu görebilirsiniz. Bunun yanı sıra tercih ettiğiniz turbox aio all in one fiyatları ile dokunmatik modellerin aynı skalada yer almadığını görebilirsiniz. Satın alacağınız PC markasına göre dokunmatik all in one pc fiyat seçenekleri değişiklik gösterebilir. Günlük hayatı kolaylaştıran All in one fiyatları sadece özelliklerine göre değil, aynı zamanda marka faktörüne göre de farklı olabilir. Yüksek performanslı bir ürün deneyimi sunan Turbox aio pc modellerini inceleyerek size en uygun ürünü kolayca bulabilirsiniz. Kampanyaları ve indirimleri takip edebilir, all in one PC en ucuz şekilde satın alabilirsiniz. En iyi all in one PC seçeneklerine tek yerden ulaşmak için siz de Atom Bilişim’i tercih edebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.