Şifremi Unuttum
Sepetim
Sepetinizde Ürün bulunmaktadır
Filtre
Marka
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Fiyat
Model
{{ FILTER.NAME }}
 

2. El Masaüstü Bilgisayarlar

2.el ürün güncel fiyat ve stok bilgisi için (0212) 505 07 25 veya 0542 625 55 95 numaralı telefondan bilgi alabilirsiniz. Yeni bir bilgisayarda bulunan pek çok teknik özelliğe sahip olan 2. el masaüstü bilgisayar seçenekleri başta öğrenciler olmak üzere iş yerlerinde de güvenle tercih edebileceğiniz elektronik ürünlerdir. 
Devamını oku
Toplam 155 ürün
Görüntüle

Siz de ihtiyaçlarınıza hitap eden farklı marka ve modelleriyle satışa sunulan ürünleri inceleyebilirsiniz. Atom Bilişim tarafından tüm kontrolleri yapılarak kullanılmaya uygun bir şekilde satışa sunulan masaüstü bilgisayar 2. el alternatifleriyle siz de beklentilerinizi karşılayabilirsiniz.

2. El Masaüstü Bilgisayarlar Nerelerde Kullanılabilir?

Masaüstü bilgisayar; ev, iş yeri ve okul gibi yerlerde kullanılabilen elektronik cihazlar arasındadır. Monitör, klavye, kasa ve mouse gibi ürünlerle set hâlinde bulunur. Masaüstü 2. el kasalı bilgisayar özellikleri kullanım durumuna göre değişebilir. Ayrıca bu bilgisayarların parçaları istenen şekilde yenilenebilir. Böylece ihtiyaçlarınızı rahatça karşılayabileceğiniz ikinci el masaüstü bilgisayar seçeneklerini dilediğiniz şekilde değerlendirebilirsiniz.

Masaüstü 2. el bilgisayar modelleri herkesin beklentilerine hitap edecek özellikleriyle ilgi görür. Bu bilgisayarları rahatlıkla uzaktan eğitim öğretim sırasında, iş amaçlı sunumlarınızı hazırlarken veya rapor yazarken kullanabilirsiniz. Yenilenmiş olarak satın alacağınız bilgisayarınız kullanıma hazır olacağı için size yalnızca kullanım tercihlerinize göre yapılandırmak kalır. Ayrıca sabit bir yerde konumlandırabileceğiniz bilgisayarınızla rahatlıkla dilediğiniz işi yapmanız mümkün olur. 2. el masaüstü cihaz seçeneklerinde işletim sistemi, işlemci markası ve bellek kapasitesi gibi teknik özellikleri inceleyerek satın alma kararınızı verebilirsiniz. Farklı pek çok marka ve model arasından size uygun olanı kolaylıkla belirleyebilirsiniz.

Yenilenmiş Masaüstü Bilgisayarlar Avantajları Nelerdir?

Yenilenmiş masaüstü bilgisayarlar evlerden iş yerlerine kadar farklı mekânlarda tercih edilebilen avantajlı seçeneklerdir. Yazılım ve donanım özellikleriyle kullanıcıların beklentilerini karşılayan yenilenmiş masaüstü bilgisayar seçeneklerinin avantajları şöyle sıralanabilir:

·         2. el bilgisayar masaüstü alternatifleri, bireysel veya kurumsal olarak tercih edilebilir.

·         Yenilenmiş ikinci el bilgisayarlar, geliştirilebilen ve performansı artırılabilen cihazlardır.

·         2. el masaüstü bilgisayarlar, kullanıcılara ekonomik seçenekler sunar.

·         Masaüstü bilgisayar ikinci el seçeneklerini kullanım amacınıza göre seçebilirsiniz.

·         Monitör, kasa, klavye ve mouse seti hâlinde satışa sunulan cihazları, çalışma alanınıza uygun ölçülerde olanlar arasından belirleyebilirsiniz.

·         2. el masaüstü bilgisayarlarını kullanım tercihleriniz değiştiğinde güncelleyerek veya teknik donanımlarını genişleterek kullanmaya devam edebilirsiniz. Böylece yeniden bilgisayar almanıza gerek kalmaz.

·         Her bütçeye uygun yenilenmiş masaüstü bilgisayar seçenekleri bulmak mümkündür.

2. el masaüstü bilgisayar alternatifleri titizlikle yenilenir ve böylece güvenle tercih edebilirsiniz. Elektronik cihazlar amaca uygun kullanılabilmesi için gerekli donanım ve yazılımla güncellenir. Tüm kontrolleri yapılan bilgisayarlar montajı tamamlanınca kullanıma hazır hâle gelir. Avantajlarıyla öne çıkan yenilenmiş bilgisayarları hem kendiniz hem de çocuklarınız için satın alabilirsiniz.

En Uygun 2. El Masaüstü Bilgisayar Fiyatları

2 el masaüstü bilgisayar fiyatları farklı kriterlere göre değişir. Bunlar arasında; monitör özellikleri, kasa yapısı, marka, model, işlemci nesli ve sayısı ve bellek türü sayılabilir. Masaüstü ikinci el bilgisayar alternatiflerinin fiyatı belirlenirken pek çok konuya dikkat etmek gerekir. Oyun oynamak, dizi veya film izlemek, proje çizmek veya dosya arşivlemek gibi kullanım amacınıza uygun olanı bulmanız önemlidir.

İkinci el masaüstü bilgisayar fiyatları, sizin belirlediğiniz bütçeye göre de sıralanabilir. Bütçenizi aşmayan yenilenmiş bilgisayar alternatifleri satın alma sürecinizi kolaylaştırır. Müşteri memnuniyeti ön planda çalışan Atom Bilişim de satış öncesinden sonrasına kadar tüm süreçlerde sizlere destek olur. Ayrıca teknik servisin uzman ekibi, montaj aşamasından kullandığınız süre boyunca yaşayabileceğiniz her türlü sorunda size yardımcıdır. 2. el masaüstü bilgisayar almak için güvenilir bir seçenek arıyorsanız, siz de Atom Bilişim’i tercih edebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.