Şifremi Unuttum
Sepetim
Sepetinizde Ürün bulunmaktadır
Filtre
Marka
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Fiyat
Model
{{ FILTER.NAME }}

Kaliteli ve Sağlam Kablo Çeşitleri Atom Bilişim’de!

Sistemlerin birbirine bağlanmasında önemli bir yere sahip olan kablo çeşitleri, elektronik aletlerin kullanımını kolaylaştırması ve sürdürülebilirliğinin devam ettirilmesi için oldukça önemli ürünlerdir. 

Devamını oku
Toplam 11 ürün
Görüntüle

Atom Bilişim, Frisby, Hadron, Hytech ve S-Link gibi kablo söz konusu olduğunda kendini kanıtlamış olan markaların ürünlerini içermesiyle herkesin gereksinimlerini karşılamayı başarır. Ürünler arasında HDMI kablo gibi çoğunlukla bilgisayarların monitörlere bağlanmasında kullanılan alternatiflerden şarj kablosu çeşitlerine kadar birbirinden farklı kullanım amacına hitap eden opsiyonlar olduğu görülebilir.

İhtiyaçlarınızı ve sistem gereksinimlerinizi göz önünde bulundurarak alternatifler arasından seçim yapabilir, elektronik aletlerinizin işlevselliğini artırabilirsiniz.

Kalite standartlarını karşılayan, bilgisayar ya da telefonlar için özel olarak üretilen şarj kablosu çeşitleri sayesinde cihazlarınızın güç ihtiyaçlarını karşılayabilirsiniz. Farklı ortamları birbirine bağlamak için de kullanılabilen kablolar, kullanıcıların günlük hayatını pratik hale getirme konusunda etkili donanım öğeleri arasında yer alır.

Görüntü Aktarma Kablosu


Birbiriyle iletişim halinde kalabilen cihazların bulunduğu bir sistem kurmak istiyorsanız Atom Bilişim avantajlarıyla aradığınız ürünlere uygun fiyatlardan sahip olabilir, elektronik aletlerinizden istediğiniz verimi almaya başlayabilirsiniz.

Kablo Türleri

Atom Bilişim, çatısı altında farklı amaçlara yönelik kablo çeşitlerine sahip olmasıyla herkesin gereksinimlerini karşılamayı başarır. HDMI kablosu video ve sesi çoğunlukla bilgisayar gibi bir kaynaktan televizyon benzeri monitörlere aktarılmasını sağlayan bir üründür.

HDMI Kablo Fiyatları

Yüksek çözünürlüklü bir multimedya arayüzü kurulmasını sağlayan HDMI, en çok tercih edilen kablolardan biridir. Atom Bilişim’de bulunan kablolar, geniş bir bant aralığı sunması sayesinde görüntülerin kaliteli bir şekilde monitörlere yansıtılmasını mümkün hale getirir.

Kablolar, güçlü ve güvenilir sinyaller elde edilmesini sağlayarak kullanıcılarına ayrı bir deneyim sunar. 4K görüntü desteğini sunan HDMI kablosu ile yüksek çözünürlükte video izleyebilir ya da içeriklerinizi monitörlere yansıtabilirsiniz.

HDMI Kablosu

Bilgisayar güç kablosu da Atom Bilişim’in sunduğu ürün seçenekleri arasında yer alır. Bilgisayarınızın çalışması için gerekli elektriği üretmesini sağlayan kablolar, kalite standartlarını karşılamasıyla güvenle kullanabileceğiniz alternatifler içerir.

Farklı cihazlarla uyum sağlayacak şekilde çeşitlendirilen ürünler, geniş bir kitlenin ihtiyaçlarına yanıt vermeyi başarır. Bilgisayarlarınızın nasıl bir power kablosu çeşidine ihtiyacı olduğunu belirledikten sonra seçenekleri inceleyebilir, aradığınız ürüne kısa süre içinde erişebilirsiniz.

Sistemlere elektrik sağlamasıyla günlük hayatın önemli bileşenleri arasında bulunan güç kablosu çeşitleri, günlük hayatın daha iyi bir şekilde işlemesine yardımcı olur. HDMI dönüştürücü gibi bilgisayar kablosu alternatifleri içinde ihtiyaçlarınıza uygun olanı bulabilir, sisteminizi etkin bir
şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz. Atom Bilişim sayesinde uygun HDMI kablo fiyat seçeneklerine erişerek kaliteli sistemleri bütçenizi zorlamadan kurabilirsiniz.

Her Gereksinime Yanıt Veren Kablo Çeşitleri

Her gereksinime yanıt verecek ürünleri bünyesinde barındırmasıyla öne çıkan Atom Bilişim, sahip olduğu çeşitlilikle kullanıcılarına geniş bir dünya sunar. HDMI ya da güç kabloları gibi bilgisayarın temel bileşenlerinin yanı sıra USB kablolarıyla da farklı kullanım amaçlarına hitap eder.

USB data kablosu çeşitleri, telefonların içindeki verileri harici ortamlara aktarmanıza yardımcı olur. Data kabloları, aynı zamanda şarj etme özelliğine sahip olduğu için de çok yönlü bir kullanıma sahiptir. Ürünleri incelediğinizde Type-C, Type-A ya da lightning kablo gibi birbirinden farklı alternatifler olduğunu görebilirsiniz. Farklı girişlere sahip olan telefonlarla uyum sağlayacak şekilde birçok alternatife sahip olan Atom Bilişim, böylece geniş bir kitleye hitap etmeyi başarır. Ayrıca 1 metre ya da 1.5 metre benzeri uzunluklara sahip olan telefon kabloları arasında istediğiniz ölçülere sahip olanı rahatlıkla bulabilir, günlük hayatınıza pratiklik kazandırabilirsiniz.

Arabada kullanmak için daha kısa kablolar daha çok tercih edilirken ev ortamında genellikle uzun olanlar kullanılır. Atom Bilişim uzunluk alternatifleri sayesinde herkesin aradığı ürüne sahip olmasını ve elektronik aletlerini daha rahat bir şekilde kullanmasını sağlar. Seçenekleri inceleyerek aradığınızı vakit kaybetmeden bulabilir, günlük yaşantınıza aradığınız gücü katmaya başlayabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.