Şifremi Unuttum
Sepetim
Sepetinizde Ürün bulunmaktadır
Filtre
Marka
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Fiyat
Model
{{ FILTER.NAME }}

En İyi Masaüstü Bilgisayar Modelleri & Fiyatları

Yeni bir masaüstü bilgisayar almadan önce CPU ve RAM gibi faktörlerin sistem performansını nasıl şekillendirdiğini anlamak oldukça önemlidir. Bağlantı noktaları, optik sürücüler, bellek hafızası ve frekans değeri gibi özellikler bilgisayarların çalışma sistemini doğrudan etkileyen donanım öğeleri arasında yer alır.

Devamını oku
Toplam 3105 ürün
Görüntüle

İster toplama oyun bilgisayarı sistemi kuruyor isterseniz de hazır sistem oyun bilgisayarı satın alıyor olun önceliklerini iyi bir şekilde değerlendirmeniz gerekir. Örneğin, bilgisayarınızın ne kadar hızlı olması gerektiği onunla ne yapmayı planladığınıza bağlıdır.

Birbirinden farklı özelliklerle donatılan hazır bilgisayar sistemi çeşitleri içinde aradığınızı rahatlıkla bulabilir, gereksinimlerinizi karşılamaya başlayabilirsiniz. Dragos ya da Turbox gibi belirli bir kalite standardının üzerinde olan markaların hazır kasa fiyatları içinde bütçenize uygun olana kısa süre içinde erişebilir, bütçenizi zorlamadan kaliteli bir sisteme sahip olabilirsiniz.

Masaüstü Bilgisayar İşlemcileri


Oyuncu bilgisayarı çeşitleri kendi içinde farklı işlemcilere sahiptir. Seçenekler incelendiğinde Intel ya da AMD’nin pek çok farklı işlemcisine sahip olan model olduğu görülebilir. Intel de AMD de çoğu ihtiyacı karşılayacak özelliklerle donatılır.

Bilgisayar Fiyatları Masaüstü


İşlemciler arasındaki temel fark, içerdikleri çekirdek sayısı ve göreli hızlarıyla ilgilidir. Oyun bilgisayarı kasası modelleri arasından seçim yaparken nasıl bir sisteme ihtiyacınız olduğunu belirlemeniz gerekir. Ürünler genel olarak 6, 8 ve 12 çekirdekli bir yapıya sahiptir. Günlük işlemleri halletmek, hafif programlar kullanmak ve internet üzerinde gezinmek için bir bilgisayar arıyorsanız 6 çekirdekli yapıya sahip olan modeller de yeterli bir performans sunar. AMD ve Intel’in 8 veya 12 çekirdekli bir yapılandırmaya sahip olan modelleri ise daha ağır uygulamalar için idealdir. Video düzenleme, 3D programları kullanma ve ağır oyunlar için daha rahat bir performans sunar.

En İyi Bilgisayar Masaüstü

Yardımcı işlemcilerle beraber desteklenen sistemler, verimli sonuçlar elde edilmesine yardımcı olur. Hazır kasa fiyatları ve içerdikleri işlemcileri inceleyerek kullanım amacınıza uygun olan modeli kolaylıkla bulabilir, uygun masaüstü oyun bilgisayar fiyatları sayesinde bütçenize hitap eden alternatife vakit kaybetmeden erişebilirsiniz.

Masaüstü Bilgisayar Bellek Hafızaları


Bellek hafızası ya da RAM olarak bilinen donanım, bilgisayarın hızında ve performansında oldukça önemli bir rol oynar. Her ne kadar işlemciyle de bağlantılı olsa da RAM ne kadar yüksek olursa bilgisayar o kadar hızlı olur. 4 GB, 8 GB, 16 GB ve 32 GB benzeri farklı hafızalara sahip olan bellekler, her kullanım amacıyla kolay bir şekilde uyum sağlar. Bellek hafızası ne kadar yüksek olursa aynı anda birden fazla programı takılma benzeri can sıkıcı durumlar yaşamadan çalıştırabilir, bilgisayarı daha verimli bir şekilde kullanabilirsiniz.

En İyi Masaüstü Bilgisayar Markası


İşlemcilerle birlikte desteklenen oyuncu bilgisayarı çeşitleri, istenilen performansın rahat bir şekilde elde edilmesini sağlar. Atom Bilişim bünyesindeki masaüstü bilgisayar fiyatları ve özelliklerini inceleyerek hayalinizdeki donanıma kısa sürede sahip olabilir, dilediğiniz işlemi rahat bir şekilde gerçekleştirmeye başlayabilirsiniz.

Masaüstü Bilgisayar Grafik Kartları


Masaüstü bilgisayar kasası satın almadan önce grafik kartını da dikkate almanız önemlidir. 3D grafiklere sahip oyunlar oynamıyorsanız özel bir grafik kartı için endişe etmenize gerek yoktur. Gamer bilgisayar çeşitleri genellikle en az 2 GB dahili belleğe sahip modellerden birini tercih edebilirsiniz. Oyuncu kasası aldıktan sonra istediğiniz ekran kartını edinerek sisteminizi kendiniz de kurabilirsiniz.

Masaüstü PC Fiyatları


Genel olarak dikkat edilmesi gereken faktörler arasında performans, karttaki bellek miktarı, çıkış konektörleri ve desteklenen sistemler bulunur. Masaüstü oyun bilgisayarı topluyorsanız elinizde bulunan diğer donanım parçalarıyla uyumlu bir grafik kartı satın almanız gerekir. Gamer kasa oyuncu bilgisayarı fiyatları ve özelliklerini inceleyerek istediğiniz sisteme kısa süre içinde sahip olabilir, oyun deneyiminizi ayrı bir noktaya taşıyabilirsiniz.

Masaüstü Bilgisayar Monitörleri


Masaüstü bilgisayar çeşitleri monitör bakımından da kendi içinde çeşitli kategorilere ayrılır. Dragos ve Turbox’un bazı modelleri ekranla birlikte satışa sunulsa da bazılarında ekran olmadığını görebilirsiniz. İşlemcinizin desteklediği ekran yenileme hızını göz önünde bulundurarak ek bir monitörle birlikte kasalardan birini satın alabilir, istediğiniz verimi pratik bir şekilde alabilirsiniz.

Monitörle birlikte satışa sunulan modeller ise farklı boyut seçeneklerine sahiptir. Masaüstü bilgisayar modellerindeki ekranlar genellikle 18.5 inçten başlayarak 23.5 inç boyutlarına kadar geniş bir aralıkta dağılır. Alanınızı ve ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurarak en iyi masaüstü bilgisayar opsiyonlarını inceleyebilir, sisteminizi istediğiniz yere rahatlıkla kurabilirsiniz.

Masaüstü Bilgisayar Fiyatları


İşlemci, monitör, bellek hafızası ya da grafik kartı gibi çeşitli özellikler bakımından birbirinden ayrılan ürünler herkesin aradığına kolay bir şekilde erişmesini mümkün hale getirir. Sahip olduğu çeşitlilik sayesinde bilgisayar fiyatları geniş bir aralıkta dağılır. Böylece her bütçedeki kullanıcının rahatlıkla satın alabileceği alternatifler içerir.

En iyi oyuncu bilgisayarı kişiden kişiye farklılık gösterse de Atom Bilişim bünyesinde bulunan Dragos ve Turbox gibi markalar belirli bir kalite standardının üzerinde olmasıyla kullanıcılarının beğenisini kazanır. Her türlü kullanım amacına uyum sağlayacak biçimde çeşitlendirilen ürünler, herkesin ihtiyaçlarına karşılık vermeyi başarır. Sistem ihtiyaçlarınızı belirledikten sonra alternatiflere göz atmaya başlayabilir, istediğiniz donanıma vakit kaybetmeden sahip olabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.