Şifremi Unuttum
Sepetim
Sepetinizde Ürün bulunmaktadır
Filtre
Marka
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Fiyat
Model
{{ FILTER.NAME }}

En İyi Webcam Modelleri ve Fiyatları

Webcam, bilgisayara kablolu veya kablosuz olarak bağlanabilen aynı zamanda anlık olarak da görüşme yapmayı sağlayan bir cihazdır. Webcam ile fotoğraf ve video çekme şansınız da olur.

Devamını oku
Toplam 1 ürün
Görüntüle

Farklı resim formatları, lens tipi ve çözünürlük kalitesiyle üretilen kameraları kullanacağınız yere göre seçebilirsiniz. Dahili mikrofonu ile görüşmelerinizi yaparken rahat edersiniz. Webcam seçimi yaparken hem görüntünün hem de sesin net duyulması önemlidir. Bu sayede görüştüğünüz kişiyle sorunsuz ve kesintisiz bir iletişim kurmanız mümkün olur. İş ve arkadaş toplantılarında veya uzaktan eğitim almak için webcam modellerini inceleyebilirsiniz.

Webcam Kurulumu Nasıl Yapılır?

Webcam kamera günlük hayatta herkesin kullanabileceği bir cihazdır. Uzakta yaşayan akrabalarla, arkadaşlarla, eğitim amacıyla ve sunum yaparken farklı programları kullanarak bilgisayar kamerasıyla bağlantı kurabilirsiniz. Webcam kamerayı aldıktan sonra beraberinde gönderilen CD varsa bilgisayarınıza takıp gereken yönergeleri takip ederek kurulumu tamamlayabilirsiniz.

Bir diğer alternatif de internet sayfası üzerinden yazılımın yüklenmesidir. Birkaç dakika içinde tamamlanan işlem sonrasında bilgisayar kamerası çalışır duruma gelir. Kamerayı kurduktan sonra test ederek çalışıp çalışmadığını kontrol edebilirsiniz. Bu sayede görüşme sırasında sorun yaşamazsınız. Ayrıca kamerayı açtıktan sonra ayarlar bölümünden görüntü özelliklerini değiştirebilirsiniz.

Mikrofonlu Webcam


Bunların dışında tak çalıştır sistemiyle kullanılabilen webcam kameralar da kolaylık sağlar. Pratik kullanımı ve güvenlik özellikleriyle avantajlıdır. Pek çok işletim sistemiyle uyumlu olarak üretilen kameraları, işte veya evde güvenle kullanabilirsiniz. Özel yazılım fonksiyonları ile otomatik yüz izleme gibi özelliklerini aktif hale getirebilirsiniz.

Kullanışlı ve Pratik Webcam Modelleri

Webcam modelleri görünümleri ve özellikleri gibi konulara göre farklı alternatiflerden oluşur. LED ışıklı, mikrofonlu ve USB bağlantılı olarak kullanılan modeller daha çok tercih edilir. Son teknolojiyle uyumlu olmaları ve kaliteli ses vermeleri sayesinde görüşmeler sırasında kullanışlıdır.

Web Kamera


Webcam modellerini bilgisayarın üzerine monte ederek daha net görüntü alabilirsiniz. Bazı modeller tripodlu olarak satışa sunulur. Bu sayede istediğiniz görüntüyü rahatlıkla ayarlayabilirsiniz. Full HD görüntü kaydetme özelliği bulunan webcam çeşitlerini hem iş görüşmeleri hem de özel hayatınızda tercih edebilirsiniz.

Webcam ile bir veya birden çok kişiye aynı anda ulaşma ve görüşme yapma şansına sahip olursunuz. Modellerine göre farklı özellikleriyle öne çıkan ürünlerin bazılarında tripod hediye olarak verilir. Tripod sayesinde video ve fotoğraflar çekilirken kamera sabitlenebilir. Everest ve Hadron gibi markaların tasarladığı webcam fiyatları ve modellerini inceleyerek aradığınız ürünü seçebilirsiniz.

Webcam Özellikleri Nelerdir?

Webcam seçimi yapılırken görüntü kalitesi en önemli konudur. Bunun için teknik özelliklerin detaylı olarak incelenmesi gerekir. Görüntü kalitesi full HD olarak üretilen kameralar daha çok tercih edilir. En iyi webcam özellikleri arasında; fotoğraf, video çekme, anlık görüşme ve kayıt yapabilme sayılır.

Profesyonel bir çekim için hem kameranın çözünürlüğü hem de mikrofonlu olması önemlidir. Kameranın açısı, konumlandırdığınız yer ve netliğinin de görüşmeden önce ayarlanması avantaj sağlar. USB bağlantı ile kullanılan webcam kameralar evde, ofiste veya tatilde her yere yanınızda taşıyabileceğiniz cihazlardır. Kameraların bir diğer önemli özelliği de FPS hızıdır. Bu hız düşük olduğunda görüşmeler sırasında donma gibi istenmeyen görüntüler oluşabilir. HD webcam tasarımı ve özellikleriyle kullanıcılara avantajlar sunduğu için öne çıkar. Webcam kamerayı sürekli kullanmayı planlıyorsanız özelliklerini inceleyerek size uygun olanı belirleyebilirsiniz.

Dayanıklı ve kullanışlı olan kameraları uzun yıllar farklı bilgisayarlarda kullanma şansınız olur. Bilgisayarınızı değiştirseniz de kameranızı kullanmaya devam edebilirsiniz. Atom Bilişim’de yer alan webcam modelleri ve fiyatları markalara göre değişir. Webcam kameraları avantajlı özellikleri sebebiyle kendiniz kullanabilirsiniz veya sevdiklerinize hediye olarak verebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.