Şifremi Unuttum
Sepetim
Sepetinizde Ürün bulunmaktadır
Filtre
Marka
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Fiyat
Model
{{ FILTER.NAME }}

En İyi Klavye Modelleri & Mouse Fiyatları

Bilgisayar sisteminin en önemli parçalarından olan ve kullanıcıların bilgisayar sistemini komuta etmesine olanak tanıyan klavye mouse set, bilgisayar teknolojilerinin de gelişmesiyle birlikte, birbirinden farklı özellikler sergiler.

Devamını oku
Toplam 114 ürün
Görüntüle

İşletim sistemi fark etmeksizin, her bilgisayar ile uyumlu ve eşgüdümlü şekilde çalışan klavye mouse kullanarak, günlük ofis işlerinizi gerçekleştirebilir, internet ortamında araştırmalar yapabilir ya da, bilgisayar oyunları oynayabilirsiniz.

Klavye ve Mouse Özellikleri

Bilişim ve teknoloji ürünlerinin çoğunda olduğu gibi, bilgisayarın temel donanım bileşeni mouse ve klavyeler de hem fonksiyonel hem de fiziksel olarak farklılıklar gösterir. Rampage, Frisby, Turbox, Corsair ve Everest gibi markaların, kullanıcılarının çeşitli ihtiyaçlarını karşılayabilmeleri adına özel olarak geliştirdiği bilgisayar mouse ve bilgisayar klavyesi, özellikle spesifik işler için son derece kolay bir kullanım alanı sunar.

Kablo derdini ortadan kaldıran ve Bluetooth bağlantı teknolojisinin, anlık tepkime hızından faydalanan kablosuz klavye mouse, hem ev ortamında hem de ofis ortamında kullanım için rahatlıkla tercih edilebilir. Kablosuz klavye mouse set kullandığınızda, uzun menzil ve sınırları ortadan kaldıran kablosuz bağlantı teknolojisi neticesinde, bilgisayarınızla aranızda mesafe olduğunda da kullanım sağlayabilirsiniz. Bilgisayar sisteminin kurulu olduğu masaüstünün, son derece düzenli görünmesine de olanak sağlayan kablosuz klavye mouse, gerçekleştirmeniz gereken işlere motive olmanın da önünü açar.

Gaming Klavye


Bilgisayar oyunları oynamayı günlük yaşamın bir rutini haline getiren kullanıcılar için özel olarak tasarlanan rgb klavye, ışık makrolu fiziksel tasarımı ve mekanik hisli tuşları ile, oyun ambiyansını iyileştirir.

Klavye Modelleri

Mekanik tuşların sağladığı hızlı tepkimelerle, oyun karakterini kontrol ederken herhangi bir gecikme ya da takılma yaşanmasını engelleyen RGB klavye, oyun sırasında ellerin oluşturduğu anatomik pozisyona birebir uyum sağlar. Bu sayede uzun süren oyun keyfiniz, bileklerinizin yorulması gibi bir problemden dolayı aksamaz.

Mouse Modelleri

Klavye Mouse Set Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Fiziksel ve işlevsel olarak farklılıklar gösteren birçok ürün karşısında tercihte bulunurken, kararsızlık yaşamanız muhtemeldir. Bu kararsızlığı gidermenin ve tercihinize uygun en iyi klavye ya da mouse sahibi olmanın ilk adımı, ihtiyaç duyduğunuz ürünü doğru bir şekilde tespit etmekten geçer.

Oyuncu Mouse


Tespitinizi yaptıktan sonra mouse fiyatları, klavye fiyatları, cihazların fiziksel detayları ya da bağlantı seçenekleri gibi özel değişkenler karşısında doğru adım atabilirsiniz.

Ofis ya da ev ortamında günlük işlerde kullanmak için bir klavye ve bilgisayar fare tercihinde bulunmak istediğinizde, tercih edeceğiniz ürünlerin çok boyutlu özellikler sergilemesi şartı gerekmez.

Oyun Klavyesi


Klasik bir şekilde dizayn edilen ve kaliteli malzemelerden üretilen cihazlar, günlük işlerinizi gerçekleştirmenize yardımcı olur. Fakat size sunulan ürünler arasından kablolu bağlantı seçeneğine sahip bir cihaz almak istediğinizde, mevcut kabloların uzunluğu ve masaüstünüzde oluşabilecek kablo karmaşası gibi durumları göz önünde bulundurabilirsiniz.

Minimal tasarımlardan hoşlanıyorsanız ve, bilgisayar sisteminizin kurulu olduğu alan büyük ekipmanlara yer ayırmaya izin vermiyorsa, tuşların ve klavye kasasının çok daha ince şekilde dizayn edildiği klavyelere yönelebilirsiniz.

Oyun Mouse


Everest, Frisby, Hytech ve Turbox gibi markaların, laptop klavyesi görünümünü andıran özel ürünlerini kullandığınızda hem yerden tasarruf etmiş olursunuz, hem de zarif ve ince tasarımı sayesinde bilgisayarınızın kurulu olduğu ortama estetik bir görünüm kazandırabilirsiniz.

Klavyelerde olduğu gibi, kablosuz mouse fiyatları da, fiziksel tasarım ve özellikler kapsamında farklılıklar gösterir. Dolayısıyla oyun için tasarlanan optik makrolu ve aydınlatmalı fareler diğer ürünlere göre daha farklı fiyatlara satışa sunulabilir. Atom Bilişim’in, dev markalar tarafından üretilen çok çeşitli ürünlerine göz gezdirerek, bilgisayar kullanım sürecini pratikleştiren ürünlere sahip olabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.