Şifremi Unuttum
Sepetim
Sepetinizde Ürün bulunmaktadır
Filtre
Marka
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Fiyat
Model
{{ FILTER.NAME }}

En İyi Soğutucu Modelleri

Soğutucu fan hem evlerde hem de işyerlerinde kullanılan bilgisayarların sağlıklı çalışmasını ve donanımın korunmasını sağlayan bir parçadır. Elektronik cihazların tümünde çalışma sırasında belirli bir ısı ortaya çıkar. 
Devamını oku
Toplam 26 ürün
Görüntüle

Bu ısı soğutucu fan sayesinde dengelenir ve aşırı ısınmaya bağlı oluşabilecek riskli durumların engellenmesine yardımcı olur. Bu sebepten bilgisayarın yüksek performansla kullanılabilmesi amacıyla soğutucu fan önemlidir. Bilgisayar fanı istenirse bir veya birden fazla olarak satın alabileceğiniz bir üründür. Özellikleri, şekli ve adedine göre fiyatları belirlenen fanları farklı markalar arasından inceleyerek alabilirsiniz.

Soğutucu Fan Çalışma Prensibi

Teknolojinin hayatımıza kattığı yenilikler, elektronik cihazların korunması ve daha rahat kullanılması amacıyla birçok farklı ürünün tasarlanmasına olanak sağlamıştır. Bilgisayarlar artık her yerde yaygın olarak kullanılan elektronik cihazların başında gelir.

İş veya oyun amacıyla tercih edilen bilgisayarların uzun süreli kullanılması sonucu ortaya çıkan ısının düşürülmesi gerekir. Bu amaçla üretilen soğutucu fanlar, bilgisayarın ısınmasını önlemek için bilgisayar içindeki soğuk havayı tüm parçalara dağıtarak her yerin soğutulmasını sağlar. Teknik donanımları koruyan ve performansı etkileyen bu uygulama ile en yoğun kullanımlarda bile bilgisayarınız sorunsuz çalışır. Dizüstü bilgisayarlarda pratik bir kullanım sağlayan fan sayesinde bilgisayarınızı kapatıp soğumasını beklemenize gerek kalmaz. İş veya oyununuza ara vermeden dilediğinizce devam edebilirsiniz. Ayrıca laptop soğutucu ve kasa fanı farklı şekillerde kullanılabilir. Fanların paket içeriğinde hemen kullanabileceğiniz tüm parçalar bulunur. Bilgisayar fanları sıvı soğutucu şeklinde de üretilir.

Bilgisayar Soğutucu Fiyatları


Sıvı soğutucu fan CPU soğutucusu ile bilgisayar kasası içine monte edebileceğiniz bir parçadır. LED ışıklı olarak tasarlanan ürün karanlıkta hoş bir görüntü sunduğu için tercih edilir. Pratik bir şekilde montajını kendiniz yapabilirsiniz. Fan ve radyatör sessiz pompası ile gürültü yapmaz. Bu sayede çalışırken sesten etkilenmezsiniz. Bilgisayar modeline göre işlemci soğutucu fan çeşitlerini tercih edebilirsiniz.

En İyi Bilgisayar Soğutucu

Yüksek Performans Sağlayan Bilgisayar Soğutucu

Bilgisayar soğutucu fanı renkli görüntüsü ve farklı boyutlarda üretilen modelleriyle çeşitli bilgisayarlarla uyumlu olarak kullanılabilen ürünlerdir. Farklı markaların kendi özel tasarımları bulunur. Bunlar arasında Rampage fan sayılabilir. Rampage soğutucu fan; 80 mm ve 100 mm boyutlarında seçeneklere sahiptir. Uyumlu olduğu soketler teknik özellikler bölümünde detaylı olarak belirtildiği için inceleyerek tercihinizi yapabilirsiniz.

PC Soğutucu


Fan hızı ve fan ses seviyesini değerlendirerek kullanmak istediğiniz modele karar verebilirsiniz. Işıklandırması RGB fan özellikleri ile ilgi çeker. Bunun dışında DarkFlash, Turbox gibi pek çok markada bulunur. Set halinde satışa sunulan Turbox kasa fan seti port kontroller ve kumandasıyla kullanıma hazır haldedir.

Bilgisayar Fanı Fiyatları

Bilgisayar fanı hem ev hem de ofiste kullandığınız bilgisayarınız için gerekli olan bir parçadır. Dizüstü veya bilgisayar kasasında kullanılan bilgisayar fanı fiyatları da farklıdır. Ayrıca boyutları, fan hızı ve diğer özelliklerine göre fiyatları belirlenir. Rgb kasa fanı renkli görüntüsüyle öne çıkar. Bilgisayar oyunlarını sevenler için loş ve karanlık ortamlarda renkli görüntüler sergileyen yapısıyla tercih edilir. Metal RGB plaka veya bakır tek işlemci fanı fiyatları da birbirinden farklıdır.

Sundukları özellikleri ve kullanacağınız yeri dikkate alarak fan seçiminizi yapabilirsiniz. Bu sayede bilgisayarınızın kullanım ömrünü de uzatmış olursunuz. Bilgisayar boyutunuza göre fan seçimi yapmanız önemlidir. Fan boyutu bilgisayarınızla uyumlu olmazsa istediğiniz verimi alamayabilirsiniz. Ayrıca fan dönme hızı da dikkate alınması gereken konular arasındadır. Çok yüksek sesle çalışan fanlar belirli bir süre sonra rahatsızlık verebilir. Markaları ve çeşitlerini incelerken teknik özellikler bölümlerini okuyarak bilgi alabilirsiniz. Böylece size uygun olan ürünü kısa sürede belirleme şansınız olur.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.