Şifremi Unuttum
Sepetim
Sepetinizde Ürün bulunmaktadır
Filtre
Marka
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Fiyat
Model
{{ FILTER.NAME }}

En Kaliteli Dizüstü Bilgisayar Modelleri ve Fiyatları

Bilişim dünyasının önemli buluşlarından biri dizüstü bilgisayardır. Dizüstü bilgisayar, standart masaüstü bir bilgisayarın sahip olduğu tüm teknik donanıma sahip olmasına rağmen kompakt ve taşınabilir bir üründür. 

Devamını oku
İlgili kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.
Görüntüle

Ürünün taşınabilir olması, kullanıcıya sayısız fayda sağlamasının yanı sıra, zaman ve enerji kazanımı sayesinde de iş yaşamında katma değer oluşturur. Dizüstü bilgisayar, diğer bir deyişle laptop özgür bir çalışma sahası oluşturur. İşlerin, istenilen ortamda yapılabilmesini sağlar. Derslerde ve toplantılarda not tutmayı, sunum yapabilmeyi olanaklı hale getirir.

Laptop tüm bu özelliklerinin yanı sıra, görsel bir çok ihtiyaca da cevap verir. Laptop ekranından film izlemek, oyun oynamak ya da film ve oyun tasarlamak mümkündür. Tüm bu etkinlikler, laptop daha büyük bir ekrana bağlanarak daha konforlu bir biçimde de gerçekleştirilebilir. Dizüstü bilgisayar sayesinde, günlük rutinde siz neredeyseniz ofisiniz orasıdır. Rutin çalışma zamanları dışında ise, yapılması gereken acil bir işi laptopunuz yanınızdaysa kolay bir biçimde yapabilirsiniz. Çalışmalarınızla ilgili düzeltmeleri gerçekleştirebilir, postalarınızı gönderebilirsiniz. Yolculukta, bekleme halindeyken ya da tümüyle serbest olan zamanınızı dizüstü bilgisayarınızla verimli bir biçimde değerlendirebilirsiniz.

En İyi Laptop Markaları

Dizüstü bilgisayar arayışında olan kişi ya da kuruluşlar kullanım alışkanlıkları ve ihtiyaç duydukları teknik donanım doğrultusunda ülkemizde faal bulunan laptop markaları arasında tercih yaparlar.

En İyi Laptop Markası


Ürün çeşitliliği anlamında tüketiciye oldukça fazla sayıda seçenek sunan bu markalar, teknolojik gelişim konusunda da adeta bir yarış içerisindedir. Dokunmatik ya da 360 derece dönebilen ekran, tablet formunda tasarım, parmak izi okuyucu fonksiyonu gibi çağın gerektirdiği beklentileri en iyi şekilde karşılayan dizüstü bilgisayarlar kullanıcıları ile buluşurlar.

En Ucuz Laptop Fiyatları


En iyi laptop markaları arasında önemli bir yere sahip olan HP, kullanıcı faydasını gözeten ve uzun ömürlü ürünler üretir. HP, 1 TB’ye kadar depolama sağlayan hard disk yapısı, 14 veya 15.6 ekran ve yüksek ekran çözünürlüklü, birden fazla USB girişi olanaklarına sahip, fiyat performans laptop ürünlerini bir arada sunar. HP marka taşınabilir bilgisayarlar arasından size en iyi şekilde hitap eden ürünü belirleyebilir, ona hemen sahip olabilirsiniz.

Dell markası, 1 TB ile yüksek depolama, 4.20 ghz turbo işlemci hızı, 8 GB ram kapasitesi gibi teknik önemli özellikleri barındıran taşınabilir bilgisayarları tüketicinin beğenisine sunar. En iyi laptop markaları arasında önemli bir yere sahip olan Dell, hızlı ve güçlü dizüstü bilgisayarı tüketicisiyle buluşturur.

En Uygun Laptop Fiyatları


En iyi laptop markaları arasında akla gelen Lenovo markası, yenilikçi tasarımları işlevsellikle buluşturur. Yüksek kapasitede RAM ve HD, dokunmatik ekran, 15.6 inç ekran boyutu ve gelişmiş çözünürlük ayrıcalıkları sunan Lenovo markasının laptop modellerinden birini tercih ederek sınırsız özgürlük içeren çalışma ortamınızı oluşturabilirsiniz.

Dizüstü bilgisayar fiyatları konusunda bilgi desteğine ihtiyaç duyuyorsanız öncelikle nasıl bir taşınabilir bilgisayara ihtiyacınız olduğunu belirlemelisiniz. Bu bir iş bilgisayarı ise, hesaplar ve tablolar yapmayı düşünüyorsanız ortalama bir laptop sizin için yeterli olabilir. Standart ofis programlarını, e-posta programını sorunsuz çalıştırabilen laptop alternatifi oldukça fazladır.

Görsel tasarımlar ve sunumlar yapmak üzere bir bilgisayar gereksinimi söz konusu ise, ekran büyüklüğü, ekran çözünürlüğü, ekran kartı, hard disk ve RAM kapasitesi, işlemci hızı sizin için bir adım daha önde olabilir. Fotoğraf düzenleme programı, katalog tasarım programı, web tasarım programı, video kurgu programı gibi görsel tasarım programları oldukça yüksek performans ister.

Görsel bir tasarım esnasında sırasında bilgisayarın donması, programın değişiklikleri kaydetmeden kapanması veya kilitlenmesi hem sizin çalışma hızınızı düşürür hem de kimi zaman veri kaybına yol açar. Saatlerce çalışarak oluşturulmuş bir tasarımın kaybedilmesi bazen telafi edilemez enerji ve zaman kaybına yol açar. Görsel tasarım yaptığınız sırada aksamalar olmaması için yukarıda sayılan teknik özellikleri güçlü laptop modelleri gereklilik arz eder.

Aradığınız laptop, bir oyun bilgisayarı ise, işlemci hızı ve ekran kartı çok daha yüksek kapasiteli ürünler arasında değerlendirme yapabilirsiniz. Hareketli, kimi zaman da interaktif oyunlar güçlü performans ister. Oyun esnasında akıcılığı bozabilecek herhangi bir aksaklık olmaması adına teknik donanımı güçlü bir laptop tercih etmeniz sizin rakiplerinizden bir adım ileri taşır.

En İyi Laptop Bilgisayar Fiyatları

En iyi laptop bilgisayar fiyatları konusunda bir arayışınız söz konusu ise, belirlediğiniz marka model alternatifleri arasından, uygun fiyatlı ürünler içeren bir liste oluşturabilirsiniz. Marka ve modeller arasında kullanım amacınızı destekleyen teknik özellikler ve ürün fiyatları kapsamında kıyaslama yaparak size en uygun dizüstü bilgisayarı tespit edebilirsiniz.

En ucuz laptop arayışında iseniz, ürünleri sırala sekmesinden ucuzdan pahalıya sıralarayarak bütçenize en uygun taşınabilir bilgisayarı rahatlıkla bulabilirsiniz. İhtiyaçlar çeşitlilik gösterdiğinden en ucuz laptop sizin için en doğru ürün anlamını da taşıyabilir. Bütçenize en uygun dizüstü bilgisayar, tam aradığınız ürün olabilir. Laptop kampanya ve yenilikleri takip ederek istediğiniz dizüstü bilgisayara kolay bir biçimde sahip olabilir, bulunduğunuz her ortama dijital dünyanızı taşıyabilirsiniz.

Atom Bilişim, taşınabilir bilgisayar üreticilerinin güçlü özellikleri ile öne çıkan ürün seçeneklerini sizinle buluşturur. Ürünleri listeleyerek, kullanım amacınız ve bütçeniz doğrultusunda en ideal taşınabilir bilgisayara kolay bir biçimde sahip olabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.