Şifremi Unuttum
Sepetim
Sepetinizde Ürün bulunmaktadır
Filtre
Marka
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Fiyat
Model
{{ FILTER.NAME }}

2. El Dizüstü Bilgisayarlar

2.el ürün güncel fiyat ve stok bilgisi için (0212) 505 07 25 veya 0542 625 55 95 numaralı telefondan bilgi alabilirsiniz.  Teknolojinin hızla gelişmesi ve evden çalışmanın yaygın hâle gelmesiyle dizüstü bilgisayarlar daha çok tercih edilmeye başlandı. 
Devamını oku
Toplam 26 ürün
Görüntüle

Kullanım kolaylığı ve taşınabilir özellikleriyle öne çıkan laptoplar, 2. el seçenekleriyle herkesin ulaşabileceği cihazlar arasındadır. Teknik olarak yeni bir bilgisayardan farkı olmayan 2. el laptop alternatiflerini inceleyerek aradığınız ürünü kolaylıkla bulabilirsiniz.

Yazılım, donanım ve kapasitesiyle ilgi çeken 2. el dizüstü bilgisayar seçenekleri, bireysel veya kurumsal kullanımlar için tercih edebileceğiniz özelliklere sahiptir. İkinci el dizüstü bilgisayarlar; bellek kapasitesi, işlemci çekirdek sayısı, işlemci marka ve modeli, ekran kartı ve işlemci temel frekansı gibi farklı avantajlarıyla öne çıkar. Atom Bilişim tarafından kullanıcılara sunulan 2. el yenilenmiş dizüstü bilgisayar alternatifleri sayesinde son teknoloji ürünlere kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda 2. el bilgisayar fiyatları laptop ve masaüstü seçenekleriyle farklı kesimlere hitap ettiği için ilgi çekmektedir.

Garantili ve Güvenilir İkinci El Laptoplar

İkinci el laptop alternatifleri tüm kontrollerden ve testlerden geçirilerek kullanımınıza sunulur. Bu yenilenmiş laptop seçeneklerini tek tek inceleyerek size uygun olanı belirleyebilirsiniz. 2. el bilgisayar laptop satın alırken en önemli konular arasında ürünün garantisi yer almaktadır. Firmamızda sunulan tüm teknolojik cihazların detaylı incelemeleri yapılarak tak çalıştır hâle getirilir. Aynı zamanda üretim ve bileşen hatalarına karşı garantili olarak hizmet verilmesi sebebiyle laptop ikinci el seçeneklerini güvenle kullanabilirsiniz. Laptop yenilenmiş olduğu için sorunsuz bir şekilde çalıştırabilirsiniz. Söz konusu cihaz alternatiflerini, performansıyla ve hızıyla oyun oynamaktan sunum hazırlamaya kadar pek çok amaçla değerlendirmeniz mümkündür. Bunlara ek olarak yenilenmiş laptop fiyatları her bütçeye uygun olabilecek çeşitleriyle öne çıkar.

2. El Laptop Fiyatları

İş veya özel amaçlı olarak kullanabileceğiniz 2. el laptop fiyatları, bütçenizi sarsmadan ihtiyaçlarınızı gidermenize yardımcı olur. Farklı marka ve modellerde satışa sunulan cihazlar arasında ucuz ikinci el laptop fiyatları ilgi görür. Teknik özellikleri, görüntüsü veya kullanım durumunuza göre ikinci el dizüstü bilgisayar seçeneklerini inceleyebilirsiniz.

Yazılım ve donanım özellikleriyle yüksek performans gösteren elektronik cihazlar sayesinde işlerinizi kısa süre tamamlayabilirsiniz. Lenovo, Hp ve 2. el dell laptop fiyatları A ve B kalite cihazlarda farklılık gösterir. Buna ek olarak toplu alımlarda 2. el laptop fiyatları değişeceği için firmamıza ulaşarak bilgi isteyebilirsiniz. Bu sayede hem bütçenizi aşmazsınız hem de ihtiyaçlarınıza uygun olanı tercih etme şansınız olur. Laptop fiyatları ve teknik konularda bilgi almak için iletişim numaralarından kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Atom Bilişim’in sunduğu alternatifleri detaylı bir şekilde inceleyerek aradığınız dizüstü bilgisayarı kısa sürede bulup satın alabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

2. El Bilgisayar Alınır mı?

İş veya özel amaçlı kullanımlarınızda beklentilerinizi karşılayan özellikleriyle 2. el bilgisayarları tercih edebilirsiniz.

Yenilenmiş Laptop Alınır mı?

Yenilenmiş laptopların hepsinin testleri yapılarak satışa hazır hâle getirildiği için güvenle satın alabilirsiniz.

2. El Bilgisayar Fiyatları Uygun mu?

Farklı marka ve modellerde satışa sunulan 2. el laptoplar arasından bütçenize uygun olanı kolaylıkla seçebilirsiniz.

İkinci El Dizüstü Bilgisayarlar Garantili mi?

Atom Bilgisayar satışa sunduğu tüm 2. el dizüstü bilgisayarlar için üretim ve bileşen hatalarına karşı 2 yıl garanti vermektedir.

2. El Dizüstü Bilgisayarlarda Teknik Servis Hizmeti Mevcut mu?

Firmamızdan alınan ikinci el dizüstü bilgisayarların montajı ve tüm sorunlarda ulaşabileceğiniz teknik servis hizmeti mevcuttur.

2. El Laptoplar Sorunsuz Çalışır mı?

2. el laptoplar tüm testleri yapıldıktan sonra tak çalıştır hâle getirilerek satışa sunulduğu için kullanım sırasında sorun yaşamazsınız.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.