Şifremi Unuttum
Sepetim
Sepetinizde Ürün bulunmaktadır
Filtre
Marka
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Fiyat
Model
{{ FILTER.NAME }}

En İyi Bilgisayar Aksesuarları Modelleri

Bilgisayarları verimli bir şekilde kullanabilmek için bazı aksesuarlara ihtiyaç duyulur. Bilgisayar aksesuarları farklı çeşitleriyle kullanıcılara seçenekler sunar. Bilgisayarın ana parçalarını koruyan aksesuarlardan, mouse pad’lere kadar geniş bir ürün yelpazesine ulaşmak mümkündür.

Devamını oku
Toplam 34 ürün
Görüntüle

Elektronik cihazları destekleyen donanımların haricinde kesintisiz iletişim kurmak amacıyla tasarlanan alternatifler de vardır. Masaüstü, dizüstü, tablet, telefon gibi birçok farklı cihazın uygun koşullarda çalışması için üretilen aksesuarlardan bir veya birkaçını satın alabilirsiniz. Bu sayede işlerinizi daha pratik bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Film izlerken, oyun oynarken veya mail yazarken bilgisayar aksesuarları çeşitlerini kullanabilirsiniz.

Fonksiyonel Bilgisayar Aksesuarları

Fonksiyonel bilgisayar aksesuarları ile bilgisayarı daha etkin olarak kullanabilirsiniz. Farklı bilgisayarlarda değerlendirebileceğiniz aksesuar çeşitleri arasından ihtiyacınıza göre seçimler yapabilirsiniz. Evde, işte ve okulda aksesuarlarla elektronik cihazlarınızı birbirine bağlama, veri aktarma ve sunum yapma şansınız olur. Bu sayede işlerinizi daha kısa sürede ve sorunsuz bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

HDMI Kablo


Evde ve dışarıda da kullanılabilen aksesuarlar mekandan bağımsız olarak iş yapmanıza fırsat verir. Böylece dilediğiniz yerde ödev, sunum ve proje hazırlığına devam edebilirsiniz. Araç içinde telefonunuzu pratik bir şekilde kullanmanıza yardımcı olan telefon tutucular ve cihazlarınızı her yerde şarj etmenizi sağlayan powerbank’ler bunlara örnek olarak verilebilir. Kablo girişleri aynı olan elektronik cihazlar için aynı aksesuarları kullanabilirsiniz. Bu sayede bir tane aksesuar almanız yeterli olur. Laptop aksesuarları ve diğer ürün çeşitlerini inceleyerek kullanım amacınıza ve cihaza göre seçim yapabilirsiniz.

Bilgisayar Aksesuarları Çeşitleri

Bilgisayar aksesuar çeşitleri; müzik dinlemenize, film ve dizi izlemenize yardımcı olan kulak içi kulaklıklar, oyun oynarken mouse hareketlerinizi destekleyen mouse pad gibi farklı seçeneklerden oluşur. Sevdiğiniz oyunların resimleriyle süslü mouse pad alternatiflerini veya düz renkli mouse pad çeşitlerini zevkinize göre inceleyebilirsiniz. Kumaş kaplama malzemelerden ve farklı büyüklüklerde hazırlanan ürünleri kullanacağınız yere uygun olarak seçebilirsiniz.

USB Wireless Adaptör

Arabadayken elektronik cihazlarınızı kullanmak ve şarj etmek için çakmak bölümüne takabileceğiniz aksesuarlar da oldukça avantajlıdır. Oyun veya iş için bilgisayar başında uzun saatler geçiriyorsanız led kasa fanı seçenekleri size uygun olabilir.

Ayrıca en iyi powerbank çeşitleri ile telefon görüşmeleriniz, sosyal medya kullanımı ve mesajlaşma için gereken enerjiyi sağlayabilirsiniz. Ofiste veya evde HDMI kablo ile hem veri aktarıp hem de cihazınızı şarj edebilirsiniz. Bilgisayar aksesuarları çeşitlerini uygun fiyatlı seçenekler arasında bulabilirsiniz.

Avantajlı Bilgisayar Aksesuar Fiyatları

Birbirinden farklı özellikleriyle avantajlı olarak kullanılan bilgisayar aksesuar fiyatları ürüne göre değişir.HDMI kablo fiyat bağlantı türü ve adedine göre fiyatlanır. Oem CP LED fanlar büyüklüğü ve özellikleri dikkate alınarak fiyatları belirlenir.

Mouse pad fiyat ve seçenekleri baskılı, düz renkli ve farklı ölçülerde ürünlerden oluşan alternatifleriyle ilgi çeker. Elektronik cihazların işlevlerini yerine getirmeleri amacıyla tasarlanan aksesuarlar etkin olarak kullanıldıklarında hayatınızı kolaylaştırır. Oyun oynarken rahatlık sağlayan Rampage oyun kolu, konuşmayı ve film izlemeyi kolaylaştıran S Link kulaklıklar en çok tercih edilenler arasında sayılır. Son teknolojiyi kullanarak kompakt hale getirilen ürünler pratik bir şekilde taşınabilir. En iyi akıllı bileklik çeşitleri de bunlara alternatiftir. Everest ever fit bileklik kalp atış hızı, uyku izleme, mesafe ve kalori ölçümü gibi özelliklerinin yanında suya dayanıklıdır.

Her yaştan kişinin kullanımına uygun olan bileklikler sağlık takibi ve hareket takibi için değerlendirebileceğiniz cihazlardır. Bilgisayar aksesuarı seçerken kullandığınız marka ve modele uygun olanlar arasından bir tercih yapmanız önemlidir. Bu sayede elektronik cihazlarınızla bağlantı kurarken sorun yaşamadan kullanabilirsiniz. Farklı bilgisayar aksesuarlarını bir arada kullanarak işlerinizi daha hızlı tamamlayabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.