Şifremi Unuttum
Sepetim
Sepetinizde Ürün bulunmaktadır
Filtre
Marka
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Fiyat
Model
{{ FILTER.NAME }}

Atom Bilişim Farkıyla Bilgisayar Kasası

Kasa, genel olarak içerisinde anakart, RAM, ekran kartı, sabit sürücü, harddisk ya da işlemci gibi bileşenlerin yer aldığı bilgisayarın en önemli bileşenidir. 

Devamını oku
Toplam 120 ürün
Görüntüle

Bilgisayar kasası içine donanım öğelerinin fiziksel olarak yerleştirildiği bir parçadır. Yeni bir sistem inşa etmek isteyen kullanıcıların ilk olarak satın aldığı donanım öğesi olma özelliği gösterir. Atom Bilişim’de Asus, Corsair, Dragos, Rampage ya da Everest gibi kaliteli markaların güçlü oyuncu kasası çeşitleri bulunur.

İstenilen performansın elde edilmesi için güçlü bir yapılandırmaya sahip olan ürünler, kullanıcılarının çoğu beklentisine karşılık vermeyi başarır. Genellikle içinde fan ile birlikte satışa sunulan oyuncu bilgisayar kasası çeşitleri, aşırı ısınma problemlerinin önüne geçmek için özel olarak üretilir.

PSU olarak bilinen güç kaynağının değeri ya da konumu bakımından kendi içinde ayrılan ürünler, herkesin aradığı kolaylığı elde etmesine yardımcı olur. Genellikle güç kaynağının yukarıda olduğu kasalar tercih edilse de eğer satın alacağınız ürünü bir dolabın içinde tutmayı düşünüyorsanız aşağıda konumlandırılan PSU sizin için daha işlevsel olabilir.

Her türlü kullanım amacına uyum sağlayacak biçimde üretilen modeller, yeni bir sistem kurmak ve kişisel istekleri doğrultusunda donanım öğeleriyle bilgisayarını yapılandırmak isteyen kişiler için iyi bir seçenek haline gelir. İhtiyaçlarınızı ve bilgisayardan beklentilerinizi belirledikten sonra Atom Bilişim güvencesi altında hazır bilgisayar kasası çeşitlerini inceleyebilir, istediğiniz özelliklere vakit kaybetmeden sahip olabilirsiniz.

Bilgisayar Kasası Malzemeleri ve Tasarımı

Bilgisayar kasası malzeme ve tasarım bakımından kendi içinde çeşitli kategorilere ayrılır. Ürünleri incelediğinizde alüminyum, çelik, metal ve standart olmak üzere genel anlamda üç farklı tipte alternatifler olduğunu görebilirsiniz.

En İyi Bilgisayar Kasası


Çelik olanlar diğer malzemelerle kıyaslandığında ses yalıtımı bakımından daha başarılıdır. Ayrıca dayanıklı bir yapıya sahip olmaları da çelik bilgisayar kasası çeşitlerini pek çok kişi tarafından tercih sebebi haline getirir. Çelik malzemeden üretilenlerin alüminyuma kıyasla çizilme ya da ezilme olasılığı daha düşüktür.

Kalınlığı sayesinde içerisindeki donanım parçalarının gürültüsünü minimumda tutar. Çelik kasalar daha ağır bir yapıya sahip olduğu için sürekli olarak yer değiştirmeler için kullanışlı değildir. Alüminyum bilgisayar kasası çeşitlerinin en büyük avantajlarından biri hafif olmalarıdır. Ayrıca alüminyum, çelikle kıyaslandığında görsel olarak daha estetik bir duruş sergiler. Metal olanlar genellikle gri ya da siyah renklidir. Çelik kasalarda olduğu gibi dayanıklılık konusunda kullanıcılarını memnun eden bir performans ortaya çıkarır. Standart olanlar da hafif bir yapıya sahip olmasıyla öne çıkar. Malzemenin yanı sıra bazı modeller aydınlatma sistemine sahip olmasıyla kullanıcıların dikkatini üzerinde toplar.

Masaüstü Bilgisayar Kasa Fiyatları


RGB kasa çeşitlerinde yeşil, kırmızı ve mavi renkleri ışıklar aracılığıyla kasanın ön ya da yan taraflarına konumlandırılır. Hazır oyuncu kasası çeşitlerinde sıklıkla tercih edilir. Sistemini estetik detaylarla süslemek isteyen kişilere hitap eder. Atom Bilişim sayesinde istediğiniz tasarıma vakit kaybetmeden ulaşabilir, şık detaylarla süslenmiş bilgisayar kasası çeşitleri sayesinde istediğiniz güce sahip olabilirsiniz.

Bilgisayar Kasası Fiyatları

Malzeme çeşitliliği bilgisayar kasası fiyatlarının üzerinde büyük bir etkiye sahiptir. Standart olanlar diğerlerine kıyasla daha uygun fiyatlarla sunulabilir. Oyun bilgisayarı kasası satın almadan önce anakart, güç kaynakları, RAM, ekran kartı ya da grafik işlemci gibi donanım parçalarının kasayla uyumlu olup olmadığına dikkat edilmesi gerekir.

Masaüstü Bilgisayar Kasası


Kasa, her ne kadar alacağınız performans üzerinden doğrudan etkiye sahip olmasa da genel sisteminizi doğru bir şekilde kurmanızda oldukça önemlidir. Ayrıca oyun bilgisayarı kasası farklı boyutlarda gelir. Alanınız ve sistem gereksinimlerinizi göz önünde bulundurarak seçenekler arasından tercihte bulunabilirsiniz. Atom Bilişim, bilgisayar kasası fiyatları konusunda sağladığı çeşitlilik sayesinde herkesin bütçesine uygun doğru niteliklere sahip ürüne ulaşmasını kolaylaştırır. Oyuncu kasası fiyatları ve seçeneklerini inceleyerek aradığınız ürüne erişebilir, bilgisayarınızı kurmak ya da geliştirmek için ilk adımı atabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.