Şifremi Unuttum
Sepetim
Sepetinizde Ürün bulunmaktadır
Filtre
Marka
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Fiyat
Model
{{ FILTER.NAME }}

En İyi All in One Bilgisayar Modelleri

Bilişim teknolojilerinin geldiği son noktayı özetler nitelikte olan kasasız bilgisayar modelleri, kullanıcıların hayatını büyük ölçüde kolaylaştırır. 

Devamını oku
Toplam 424 ürün
Görüntüle

Sistem ve performans özellikleri açısından laptop ya da kasalı bilgisayar modellerini aratmayan ürünler, ergonomik tasarımları sayesinde hem ev hem de ofis ortamı için rahatlıkla tercih edilebilir. Kullanım amacınız doğrultusunda, yazılım ve donanım özelliklerini doğru bir şekilde belirlediğiniz monitör bilgisayar modeline sahip olarak, hem günlük işlerinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz hem de sanal dünyada eğlenceli anlar yaşayabilirsiniz.

Yer Kaplamayan All in One Bilgisayar Teknolojisi

All in one bilgisayar teknolojisi kapsamında üretilen cihazlar, klasik masaüstü bilgisayarlardan farklı olarak, bilgisayarın çalışması için gereken donanım bileşenlerini harici bir kasa yerine ekran içerisinde bulundurur. Bu detay, hepsi bir arada bilgisayar kapsamında üretilen cihazların, kullanıldığı alan üzerinde fazla yer kaplamasını engeller. Dolayısıyla ofis ya da ev ortamında all in one bilgisayar kullanmayı planladınızda, geniş yüzeylere ihtiyaç duymadan, kolay ve düzenli kullanımın keyfini yaşarsınız.

Kasasız bilgisayar modelleri, benzersiz fiziksel tasarımın yanı sıra, kolay kullanım özelliğiyle de dikkat çeker. Monitör içerisinde bulunan donanım bileşenleri, monitör üzerinde bulunan düğmeye basılarak aktif hale gelir ve bilgisayarın sistematik çalışma prensibini destekler. Ayrıca yine monitör içerisinde bulunan soğutma teknolojisi sayesinde, bilgisayar ısısı sürekli olarak normal seviyede kalır ve çalışma performansı desteklenir. Bu sayede yoğun kullanımlarda ya da bilgisayar oyunlarına vakit ayırırken, takılma gibi sorunlar yaşamazsınız.

All in One Masaüstü Bilgisayar

Erişilebilir ve Şık Hepsi Bir Arada Bilgisayar

USB, Ethernet, Type-C ya da Bluetooth gibi kablolu ve kablosuz bağlantı özelliklerini destekleyen hepsi bir arada bilgisayar, bağlantı noktalarını monitör üzerinde bulundurur. Dolayısıyla klavye, mouse, yazıcı ya da hoparlör gibi harici donanım ürünlerini kasasız bilgisayar ile eşleştirmek istediğinizde herhangi bir zorluk yaşamadan bağlantı noktalarına erişim sağlayabilirsiniz

All in One PC


Üstün çalışma performansı ve erişilebilir yapının yanı sıra, düzenli görünümüyle de göze hitap eden kasasız bilgisayar, kullanıldığı alana estetik bir hava katar. Bilgisayarın çalışması için gereken her türlü donanım bileşenini ekran içerisine sığdıran teknoloji, kablo karmaşasının önüne geçerek görüntü kirliliğini ortadan kaldırır. Özellikle birden fazla bilgisayar kullanımının gerektiği ofis ortamları için, şıklığın ve düzenin ön planda olmasını istiyorsanız all in one bilgisayar modellerini tercih edebilirsiniz.

All in One PC Fiyat

Kasasız Bilgisayar Özellikleri

Teknoloji çağının gerekliliklerinin yerine getirilmesi için var gücüyle çalışan all in one bilgisayar ile, hem çevrimiçi hem de çevrimdışı pozisyonda dilediğiniz işe vakit ayırabilirsiniz. Sistem ve donanım özelliklerini göz önünde bulundurarak, dilediğiniz bilgisayar oyununu indirebilir ve herhangi bir performans problemi ile karşı karşıya kalmadan keyifli bir oyun serüveni yaşayabilirsiniz.

Oyun oynamak yerine, online içeriklere erişmek sizin için birinci amaç ise, yine all in one bilgisayar ile hızlı bir internet kullanımı deneyimleyerek, dilediğiniz içeriğe erişim sağlayabilirsiniz. Kısacası sanal dünyada gerçekleştirmeyi planladığınız her türlü aktiviteye, dilediğiniz kadar vakit ayırabilirsiniz.

All One Bilgisayar


Monitör bilgisayar tercihinde bulunmadan önce, kullanım amacınızı belirleyerek isabetli bir deneyim elde etmeyi sağlayabilirsiniz. Yüksek grafikli bilgisayar oyunları oynamak ya da, yoğun grafikli programlar kullanmak gibi bir amacınız varsa, ekran kartı ve işlemci gibi bileşenlerin yüksek çalışma performansını destekler nitelikte olmasına dikkat edebilirsiniz. Günlük kullanım için ise, orta düzeyde çalışma performansı sergileyen ürünler içerisinden tercihte bulunabilirsiniz.

Teknoloji ürünlerinin çoğunda olduğu gibi, all in one bilgisayar fiyatları da sahip olduğu özelliklere göre değişir. Atom Bilişim’in uygun kasasız bilgisayar fiyatlarına göz gezdirerek Turbox gibi yüksek performans özelliği sergileyen bir cihaza sahip olabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.