Şifremi Unuttum
Sepetim
Sepetinizde Ürün bulunmaktadır
Filtre
Marka
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Fiyat
Model
{{ FILTER.NAME }}

Monitör Çeşitleri Atom Bilişim’de!

Atom Bilişim, bilgisayar parçalarından donanım öğelerine kadar birbirinden farklı sayısız ürüne sahiptir. Günlük hayatı daha kolay hale getiren marka, her türlü gereksinimi karşılayacak biçimde ürün gamını genişletir.

Devamını oku
Toplam 64 ürün
Görüntüle

Monitör çeşitleri de bilgisayar sistemlerinin olmazsa olmaz parçaları arasında bulunur. Özellikle kendi oyun bilgisayarlarını toplayan kişilerin ilk dikkate aldığı kriterler arasında olan monitörler, farklı boyut, yenileme hızı ya da çözünürlük gibi özellikler açısından kendi içinde ayrılır. Acer, Asus, Philips, Samsung ya da Rampage gibi büyük markaların kaliteli ürünleri arasında istediğiniz özelliklere sahip olan modeli kolaylıkla bulabilir, sistemlerinizi güçlendirmeye başlayabilirsiniz.

Masaüstü sistemlerinin yanı sıra monitörler aynı zamanda dizüstü bilgisayarlara fazladan bir ekran sağlamak amacıyla da kullanılır. Böylece çoklu işlemler daha pratik bir şekilde gerçekleştirilir.

Curved monitör olarak bilinen kenarları kıvrımlı ekranlar, genellikle video düzenlemesiyle uğraşan ya da oyunu tam anlamıyla yaşamak isteyen kişiler tarafından tercih edilir. İster oyun ister günlük işlemlerinizi halletmek için kullanabileceğiniz monitör modellerine Atom Bilişim üzerinden ulaşabilir, hayatınıza işlevsellik kazandırmaya başlayabilirsiniz. Geniş bir aralıkta dağılan monitör fiyatları arasından sizin için en uygun olana kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Gaming Monitör

Monitör Ekran Boyutu ve Çözünürlüğü

Monitör çeşitleri, ekran boyutu ve çözünürlük gibi özellikler açısından kendi içinde ayrılır. Ekran boyutları incelendiğinde 18.5 inçten 28 inçe kadar birbirinden farklı ölçülere sahip olan modeller olduğu görülebilir. Monitörü yerleştireceğiniz alanı göz önünde bulundurarak alternatifler arasından kolaylıkla seçim yapabilir, alanınıza uygun ekrana kısa sürede sahip olabilirsiniz.

PC Monitör


Bazı monitörler sadece masaüstü kullanılacak şekilde tasarlansa da bazıları duvara monte edilebilecek bir desteğe sahiptir. Duvara monte edilebilen monitör çeşitleri, dar alanları daha işlevsel hale getirmek için oldukça kullanışlıdır.

İhtiyaçlarınızı ve ürünü yerleştirmeyi düşündüğünüz alanı belirledikten sonra alternatifleri inceleyebilir, sizin için ideal ölçülerdeki ürüne kısa süre içinde erişebilirsiniz. Monitör seçimi yaparken çözünürlük de oldukça önemli bir kriterdir. Her ne kadar piksel yoğunluğu da bir etken olsa da genel olarak çözünürlük ne kadar yüksek olursa görüntüler de o kadar net olur. Full HD, HD, HD+ ya da 4K benzeri alternatiflere sahip olan ürünler arasından kullanım amacınıza göre bir seçim yapabilirsiniz. Oyun amaçlı ya da sanatsal işlemler için bilgisayar almayı düşünüyorsanız daha yüksek oranlara sahip olan modelleri inceleyebilirsiniz.

Ucuz Monitör


İnternette gezinme gibi günlük işler içinse çözünürlüğün çok fazla yüksek olmasına gerek yoktur. İhtiyaçlarınızı belirledikten sonra bilgisayar monitör fiyatları arasında bütçenize uygun olanı bulabilir, Atom Bilişim fırsatlarıyla donanımınızı eksiksiz bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Uygun fiyatlı monitör çeşitlerini inceleyerek kaliteli ürünlere bütçenizi zorlamadan erişebilirsiniz.

Monitör Tazeleme Hızları

Monitör çeşitleri yenilenme hızı olarak da bilinen tazeleme hızı bakımından birbirinden farklı özellikler kazanır. Tazeleme hızı, saniyede bir görüntüyü ne sıklıkla görüntüleyebileceğinizi tanımlayan bir kavramdır. Ürünleri incelediğinizde monitör 144 Hz monitör çeşitlerinden 60 Hz tazeleme hızına sahip olan modellere kadar birbirinden farklı alternatifler olduğunu görebiliriniz.

Oyun amaçlı en iyi monitör çeşitleri arasında genellikle tazelenme hızı yüksek olanlar bulunur. Tazelenme hızı arttıkça yoğun oyunlarda daha çabuk hareket edebilir, potansiyelinizi daha iyi bir şekilde ortaya çıkarabilirsiniz. 165 Hz monitör bilgisayar monitörü genellikle yüksek yenilenme hızından dolayı oyuncular tarafından tercih edilir. 60 Hz ya da 90 Hz hızlarından olanlarsa günlük hayat kullanımları için yeterli bir performans ortaya koyar. Bilgisayarlarınızla bağlamak için bir monitör alacaksanız ekran yırtılması gibi istenmeyen durumları önlemek için ekran kartıyla alacağınız ürünün uyumuna dikkat etmeniz gerekir.

Atom Bilişim, sahip olduğu çeşitlilik sayesinde bilgisayar sisteminizle uyumlu olan monitöre erişmenizi kolaylaştırır. 60 Hz ya da 144 hz monitör fiyat seçeneklerini inceleyerek bütçenize uygun olanı bulabilir, uygun fiyatlarla kaliteli bir donanım sistemi kurmaya başlayabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.