Şifremi Unuttum
Sepetim
Sepetinizde Ürün bulunmaktadır
Filtre
Marka
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Fiyat
Model
{{ FILTER.NAME }}

En İyi Render ve Tasarım Bilgisayarı Çeşitleri

3D modelleme, bilgisayar ya da video düzenleme gibi işlemlerle ilgileniyorsanız, bilgisayarınızın sahip olması gereken bazı özellikler vardır.

Devamını oku

Render bilgisayarı nedir, bilgisayar render ne demek? Render, genel olarak bir görüntünün çeşitli uygulamalar aracılığıyla işlenmesi anlamına gelir. İşlenme hızı gibi kriterler ise sistemlerin sahip olduğu donanım parçalarıyla doğrudan etkilidir. Render ya da işlemi aşaması bittikten sonra oluşturulan görüntü ya da videoyu başka ortamlara aktarabilir, düzenlediğiniz görüntüyü dilediğiniz mecrada paylaşmaya başlayabilirsiniz.

Tasarım için toplama bilgisayar sistemi kuran kişiler, Atom Bilişim bünyesinde bulunan seçenekleri inceleyerek ihtiyaçlarına uygun olan donanımı rahatlıkla bulabilir. RAM, işlemci ya da hafıza gibi çeşitli özellikler bakımından kendi için kategorilere ayrılan hazır tasarım bilgisayarı çeşitleri ise her türlü kullanım amacına hızlı bir şekilde adapte olur. Tasarımın yanı sıra bilgisayar üzerinde yaptığınız işlemleri göz önünde bulundurarak alternatiflere göz atmaya başlayabilir, günlük hayatınıza işlevsellik kazandıracak ürünlere kısa süre içinde sahip olabilirsiniz.

Render Bilgisayar İşlemci ve RAM Çeşitleri

Atom Bilişim, en iyi render bilgisayarı söz konusu olduğunda sahip olduğu alternatifler sayesinde geniş bir kitleye hitap eder. Dragos gibi kendini kanıtlamış markaların kasaları içinde sunduğu kaliteli sistemlerle bilgisayar üzerinden tasarım yapmayı pratik ve eğlenceli hale getirmeyi başarır. Render bilgisayarı kasası içindeki işlemcileri incelediğinizde Intel ve AMD’nin ürünleri olduğunu görebilirsiniz.

En İyi Tasarım Bilgisayarları

İki markanın işlemcisi de çoklu çekirdekli özel bir yapıya sahip olmasıyla beraber yardımcı iş parçacıklarıyla beraber istenilen performansın elde edilmesini sağlar. Kaç çekirdekli bir sisteme ihtiyacınız olduğunu belirledikten sonra seçenekleri inceleyebilir, güçlü bir sistem kurmaya başlayabilirsiniz. Yardımcı parçacıklarla beraber daha dengeli bir şekilde çalışan işlemci çekirdekleri, takılma benzeri can sıkıcı durumların yaşanmasının önüne geçer. Böylece istediğiniz verimliliği almanıza imkan tanır. Kullandığınız programların ağırlığına göre işlemciler arasından ihtiyaçlarınıza uygun olanı bulabilir, bilgisayar üzerinde istediğiniz tasarımı yapmaya başlayabilirsiniz.

Masaüstü Render Bilgisayarı


İşlemcileri destekleyen RAM çeşitleri de bilgisayar modellerinin performansını doğrudan etkiler. Uygulamalar RAM sayesinde daha hızlı bir şekilde açılarak bilgisayarın üzerindeki yükü azaltarak daha akıcı bir şekilde çalışmasını sağlar. Rastgele bellek hafızası çeşitlerini incelediğinizde 16 GB, 32 GB ve 64 GB gibi farklı alternatifler olduğunu görebilirsiniz. Çok ağır uygulamalarla çalışmayan ve günlük hayatında sıklıkla render alma işlemleriyle ilgilenmeyen kişiler 16 GB olan ürünlerle ihtiyaçlarını rahatlıkla karşılayabilir.

Tasarım İçin Bilgisayar


Profesyonel olarak tasarımla ilgilenen kişilerin ise 32 GB ya da 64 GB modellerinden birini tercih etmesi önerilir. Grafik tasarım bilgisayarı seçeneklerini inceleyerek günlük hayatınıza pratiklik kazandırabilir, rahatlıkla istediğiniz çizim yapmaya başlayabilirsiniz.

Render ve Tasarım Bilgisayarı Fiyatları

Render ve tasarım bilgisayarı çeşitleri, özellikler bakımından kendi içinde çeşitli kategorilere ayrılması sayesinde birçok fiyat seçeneğiyle sunulur. Böylece her bütçedeki kullanıcının zorlamadan ulaşabileceği alternatifleri içermeyi başarır.

Ucuz Render Bilgisayarı


Belirli bir kalite standardını yakalayan ürünleri çatısı altında toplayan Dragos gibi markaların ürünleri arasında istediğiniz özelliklerle tasarlanan seçenekleri zorlanmadan bulabilir, güçlü sistemlere uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. İşlemci ve RAM detaylarının yanı sıra hafıza konusunda da kullanıcılarına alternatifler sunan Atom Bilişim, herkesin ihtiyaç duyduğu alana sahip olmasını mümkün kılar.

Render ve tasarım işleri sonucunda büyük alanlar kaplayan dosyalar ortaya çıktığı için HDD içeren bilgisayarlar 1 TB dahili hafızadan başlayarak 4 TB’a kadar yükselir. Donanım detaylarının yanı sıra ürünler ekran özelliklerine göre de birbirinden ayrılır. Bazı sistemlerde 23.8 inç boyutunda curved ekran bulunurken bazılarında herhangi bir monitör yer almaz. Ekstra ekranı olmayanlar bütün sistemi bütçesini zorlamadan alabilir, uygun hazır kasa fiyatları sayesinde çizimlerini rahatlıkla gerçekleştirmeye başlayabilir.

Atom Bilişim render bilgisayarı fiyatları uygun olacak şekilde satışını sağlamaktadır. Render almak isteyen müşterilerimiz render pc çeşitlerimizi inceleyebilirler.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.