Şifremi Unuttum
Sepetim
Sepetinizde Ürün bulunmaktadır
Filtre
Marka
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Fiyat
Model
{{ FILTER.NAME }}

Kaliteli Bundle Çeşitleri 

Atom Bilişim, donanım parçaları söz konusu olduğunda sunduğu çeşitlilik sayesinde geniş bir kitleye seslenir. Oyun bilgisayarı toplayacak olan kullanıcılardan tasarım özelinde yapılandırılan bir sistem kuran kişilere kadar herkesin ihtiyaçlarına yanıt vermeyi başarır.
Devamını oku
İlgili kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.
Görüntüle

Ürünler incelendiğinde tek halinde satılan donanım öğeleri olduğu gibi bir set halinde bir araya getirilen takımlar da olduğunu görebilirsiniz. Bundle ismi verilen setler, aynı anda çoğu ihtiyacınızı karşılamanıza yardımcı olur. İçerisinde anakart, işlemci, soğutucu gibi birbirlerini tamamlayan bilgisayar bileşenleri ve yardımcı parçaların yer aldığı setler, herkesin günlük hayatına pratiklik kazandırır.

Sisteminizi yükseltmek istiyor ama hangi ürünleri almanız gerektiğini bilemiyorsanız bundle çeşitleri sayesinde istediğiniz güce kısa süre içinde ulaşabilirsiniz. İçerisinde Intel işlemcilerin, Rainbow soğutucuların ve Intel anakartların yer aldığı bundle çeşitleri, uyumlu öğeleri bir araya getirdiği için akıcı bir performans elde edilmesine yardımcı olur. Set halinde satışa sunulan bilgisayar parçaları ve seçeneklerini inceleyerek sizin için uygun olana kolaylıkla erişebilir, günlük işlemlerinize güç kazandırmaya başlayabilirsiniz.

Bundle Modellerinin İçeriği

Bundle, birbirini tamamlayan donanım parçalarına genel olarak verilen bir isimdir. Atom Bilişim, bilgisayar bileşenler söz konusu olduğunda her türlü parçayı içerisinde barındırdığı için bundle çeşitleriyle de kullanıcılarına pek çok alternatif sunmaya devam eder. Intel ya da AMD’nin farklı serilerdeki işlemcilerine uyumlu olan anakart ve soğutucuları bir araya getirerek bilgisayar toplayan kişilere pratiklik kazandırır.

Kurduğunuz bilgisayar sisteminden nasıl bir performans almak istediğinizi belirledikten sonra işlemcinizi tercih edebilir, işlemciyle beraber etkili bir şekilde çalışan parçaları satın almaya başlayabilirsiniz. Masaüstü bilgisayar parçaları arasında önemli bir yere sahip olan malzemeler, günlük işlerden ağır program kullanımına kadar her türlü amaca uyum sağlayacak şekilde çeşitlendirilir. Çok çekirdekli ve yüksek frekanslı olan işlemcilerin bulunduğu bundle çeşitleri, render ya da programlama benzeri işlemlerle ilgilenen kişiler için iyi bir seçenek haline gelir.

Planlamalarınızı yaptıktan sonra Atom Bilişim bünyesinde bulunan donanım öğelerini incelemeye başlayabilir, ihtiyaçlarınızla uyum sağlayan sisteme anında ulaşabilirsiniz. Yüksek güçte fan içeren takımlar, bilgisayar zorlansa bile ısınma problemlerini azaltacak şekilde özel olarak çalışır. Böylece güç tüketiminin yüksek olduğu programlarda istenmeyen sıcaklık problemlerinin yaşanmasının önüne geçer. Anakart da bilgisayarların kalbini oluşturan bileşenler arasında yer alır. Bilgisayarın temeli olarak nitelendirilir. İşlemci, bellek, sabit sürücü ve ekran kartı benzeri bileşenler arasında bağlantı kurulmasını sağlar. Her anakart, belirli bir işlemci türüyle çalışacak şekilde tasarlandığı için set halinde satılan ürünler sayesinde uyumlu parçaya anında sahip olabilirsiniz. Uygun bilgisayar parça fiyatları arasında bütçenize hitap edeni rahatlıkla bulabilir, güçlü bir sistem kurmaya başlayabilirsiniz.

Bundle Fiyatları

Bundle çeşitleri, Dragos gibi kaliteli markaların yapılandırdığı sistemler içerir. Ayrıca birbirinden farklı birçok alternatif içerdiği için fiyat konusunda da geniş bir aralıkta dağılma özelliği gösterir. Böylece kullanıcılarının her türlü gereksinimini bütçesi dahilinde karşılamasına imkan tanır. Bundle çeşitleri, bilgisayar parçalarını almayı kolaylaştırdığı için sıklıkla tercih edilir. Aynı anda birbiriyle uyumlu olması büyük öneme sahip olan anakart ve işlemci içermesiyle bilgisayar toplama işlemine pratiklik kazandırır.

Güç, çekirdek sayısı, frekans ya da girişler gibi özellikler bakımından kendi içinde ayrılan ürünler, herkesin aradığına rahatlıkla erişmesini mümkün hale getirir. Bilgisayar toplayanların yanı sıra anakartı ve işlemcisi değiştirilebilir laptop kullanan kişiler de bundle çeşitlerinden yararlanabilir. Cihazınızı yükseltmek ve performans artışları elde etmek istiyorsanız bilgisayar malzemeleri sayesinde isteğinizi kolaylıkla yerine getirebilirsiniz. Atom Bilişim’deki masaüstü bilgisayar parçaları ve modellerini inceleyerek bütçenizi zorlamadan kaliteli sistemler kurmaya başlayabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.