Şifremi Unuttum
Sepetim
Sepetinizde Ürün bulunmaktadır
Filtre
Marka
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Fiyat
Model
{{ FILTER.NAME }}

En Kaliteli Hoparlör & Mikrofon Modelleri

Yeni nesil ses teknolojisi göz önünde bulundurularak geliştirilen bilgisayar hoparlörü ve bilgisayar mikrofonu, oyun oynarken, müzik dinlerken, film izlerken ya da online toplantılara katılırken kaliteli ses alışverişine olanak tanır.

Devamını oku

Kullanılan bilgisayarın donanım özelliklerine ve ürünlerin kullanım amaçlarına uygun bir şekilde tercih edilen bilgisayar ses sistemi ile, sanal dünyadaki serüvenin, en önemli parçasını tamamlayabilirsiniz.

Bilgisayar Ses Sistemi Seçenekleri

Harici donanım bileşenlerinin önemli parçalarından sayılan bilgisayar ses sistemi, hem dış ortam sesinin bilgisayar sistemine dahil edilmesine hem de sistem tarafından izin verilen seslerin dış ortama aktarılmasına olanak tanır. Dolayısıyla, masaüstü ya da dizüstü bilgisayar fark etmeksizin, her yönüyle etkili bir kullanım deneyimi elde etmek için, Frisby, Logitech, Mikado ya da Snopy gibi ses sisteminin öncü markalarının, yeni nesil hoparlörlerini kullanabilirsiniz.

Bilgisayar kullanımı daha kaliteli hale getiren mikrofon ya da hoparlör gibi ses sistemi ekipmanları, yeni nesil bilgisayar sistemine uygun olarak tasarlanmıştır. Harici bir ekipmana gerek kalmadan, uygun noktalara bağlandığında kolay bir şekilde bilgisayar sistemi tarafından algılanan ve aktif hale gelen ses sistemleri ile, sesinizi kaydedebilir, düzenlemeler yapabilirsiniz.

Masaüstü Bilgisayar Mikrofonu

Masaüstü Bilgisayar Hoparlörü

Masaüstü bilgisayar için hoparlör tercihinde bulunmadan önce, öncelikli olarak bilgisayarın mevcut donanımı ve tercih edilecek hoparlör sistemi ile uygunluğu göz önünde bulundurulabilir. Aksi takdirde 2+1 ya da 5+1 gibi komplike hoparlörler, kısmen ya da tamamen etkisiz kalabilir. Dolayısıyla bağlantı noktalarının ve dahili ses kartının hoparlör sistemi ile eşgüdümlü şekilde çalışması etkili bir kullanım deneyimi için önemlidir.

USB Hoparlör


Bağlantı teknolojisinin gelişmesiyle beraber, kablosuz kullanım deneyimi sunan bilgisayar hoparlörü, kablo kargaşasını ortadan kaldırdığı gibi, yeni nesil ses teknolojisi sayesinde pürüzsüz ve akıcı ses kalitesi de sağlar. Özellikle 5+1 gibi hoparlör sayısının fazla olduğu sistemlerde tercih edilen bluetooth bağlantı özellikli masaüstü bilgisayar hoparlörü ile, oynadığınız oyunlarda ya da izlediğiniz filmlerde surround ses deneyimi elde edersiniz.

Hoparlör sisteminin ses çıkış gücü, masaüstü bilgisayar hoparlörü tercihinde göz önünde bulundurulabilir. Ses sisteminin kullanıldığı alanın büyüklüğü ve kullanıcının ses sistemine mesafesi gibi değişkenler doğru analiz edildiğinde, hoparlör sisteminden çıkan ses hem rahatsızlık hissi vermez hem de kullanıcılar tarafından daha kaliteli bir şekilde hissedilebilir. Bu sayede hoparlör sistemini kullandığınız ortam için en uygun tercihi gerçekleştirmiş olursunuz.

Masaüstü Mikrofon Özellikleri

Bilgisayar mikrofonu, ses sistemi bileşenleri düşünüldüğünde genellikle üzerinde durulmayan bir harici donanım aygıtı olarak göze çarpar. Bu nedenle masaüstü mikrofon tercihinde bulunurken, bazı noktalara dikkat ederek hem uzun ömürlü hem de sesinizin anlaşılabilir şekilde iletildiği bir kullanım deneyimi yaşayabilirsiniz. Bu sayede oyun deneyiminizi iyileştirebilir, görüşmelerinizde üstün ses kalitesi avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Görüntülü görüşmeler, online oyunlar, online dersler, ses kayıt işlemleri gibi sesin dijital ortama aktarıldığı her alanda kullanılan bilgisayar mikrofonları, bünyesinde barındırdığı özellikler açısından farklılıklar gösterir. Ses kayıt işlemleri ve profesyonel görüşmeler gibi, sesinizin daha net ve anlaşılabilir şekilde aktarılması gereken durumlar için, geniş diyafram aralığına sahip ve minimum gecikme ile sesi aktaran mikrofonlar arasından tercihte bulunabilirsiniz. Günlük kullanım için ise, profesyonel ürünlerin aksine tak çalıştır özelliğine sahip mikrofonları rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Bilgisayar hoparlör fiyatları ve bilgisayar mikrofon fiyatları, özellikler ya da kullanım alanları göz önünde bulundurulduğunda farklılıklar gösterebilir. Atom Bilişim’in geniş ürün yelpazesiyle sunduğu hoparlör ve mikrofonlara göz gezdirerek, ihtiyaçlarınıza cevap veren cihazları rahatlıkla temin edebilirsiniz. Yeni nesil teknolojilerle tasarlanan ürünlerle bilgisayarlarınızı daha verimli bir şekilde kullanabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.