Şifremi Unuttum
Sepetim
Sepetinizde Ürün bulunmaktadır
Filtre
Marka
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Fiyat
Model
{{ FILTER.NAME }}

En İyi Network Ürünleri ve Fiyatları

Teknolojinin gelişmesi bu alanda üretilen cihazların artmasını ve daha fazla kullanılır hale gelmesini sağlamıştır.

Devamını oku

İnternetin de yaygınlaşmasıyla bilgisayarlar hayatın her alanında en çok kullanılan elektronik cihazlar arasında ilk sırayı alırlar. Veri paylaşımının gerçekleşebilmesi ise modemler sayesinde olur. Bilgisayarlar arasında veri paylaşımını sağlamak ve kontrol edebilmek amacıyla tasarlanan cihazlara modem adı verilir. Modem çeşitleri kablolu ve kablosuz modem olarak iki farklı seçenekle üretilir.

İnternetin çektiği her yerden modeminiz aracılığıyla bağlantı kurup işlerinizi yapabilirsiniz. Ev, ofis ve okul gibi pek çok alanda internetin kullanılabilmesi için farklı kapasitelerde çalışan modemleri tercih edebilirsiniz. En iyi modem markalarının ürünlerini inceleyerek kullanacağınız yere göre bir seçim yapabilirsiniz.

Network Çalışma Sistemi

Bilgisayarınızla internet bağlantısı sağlayabilmek için modem bağlantısının bulunması gerekir. Bağlantı sağlayacak olan sistemleri kablolarla çalıştırmak ve her yere ulaştırmak çok zor olacağı için modemler geliştirilmiştir.

Network çalışma sistemi kısaca, verilerin ses sinyaline ve ses sinyalinin verilere dönüştürülmesi esasına dayanır. Modem ayarları marka ve modele göre değişen özelliklere sahiptir. Profesyonel ağ sağlayıcılar tarafından hazırlanan teknik altyapı sonrasında modeminizi kendiniz kurabilirsiniz. Modem şifresini değiştirmek isterseniz kablosuz ağ bölümünden girerek dilediğiniz şifreyi oluşturabilirsiniz. Kurulum tamamlanır tamamlanmaz internete girmeye başlayabilirsiniz. Farklı bağlantı çeşitleriyle üretilen modemleri tercihinize göre belirleme şansınız olur.

Kesintisiz Bağlantı Sağlayan Modem Çeşitleri

Modem çeşitleri marka, model ve bağlantılarına göre farklı seçenekler sunar. Bilgisayarlar arasında iletişim kuran modemler, internet bağlantısının sorunsuz ve kesintisiz olarak gerçekleşmesini sağlar. İş akışının devamlılığı için modemin sağladığı bağlantının kaliteli ve güvenli olması önemlidir.

Modem Çoğaltıcı


Modemin port sayısının kullanıcılar için yeterli olması ve teknik altyapının uygun olması gibi konulara da modem seçimi yapılırken dikkat edilmesi gerekir. Bunun dışında modem çeşitleri ADSL, VDSL ve kablo modem olarak sayılabilir. Bulunduğunuz bölgede desteklenen altyapıya uygun olarak modem çeşitlerinden birini seçebilirsiniz. Bu sayede hem internet hızı hem de performansından rahatça faydalanma şansınız olur. Pek çok farklı markanın ürettiği modemleri inceleyebilirsiniz.

Modem Port


Bunlar arasında Tp Link modem kablosuz ve wireless adaptör çeşitleri bulunur. USB bağlantı yapılabilen modem modelleri de kullanımda kolaylık sağlar. Ayrıca Turbox kablosuz ağ adaptörü de internet bağlantılarınız için tercih edebileceğiniz bir alternatiftir. Buna ek olarak USB dongle çeşitleri ile cihazlarınızın sahip olmadığı özellikleri kazanmasını sağlayabilirsiniz. Özellikle Wi-Fi ve güvenlik amacıyla tercih edilen dongle çeşitlerini istediğiniz yazılım ve programları kullanmak için tercih edebilirsiniz.

Avantajlı Modem Fiyatları

İnternet kullanımının yaygınlaşması modeme olan talebi de artırmıştır. Modemler ev, okul, ofis, süpermarket ve daha birçok kurum ve kuruluşta internet bağlantısı kurabilmek amacıyla kullanılır. ADSL ve VDSL gibi modemler daha geniş bir kullanım alanına sahiptir. Ayrıca USB bağlantı imkanı sunan modem çeşitleri de bir yere bağlı olmadan internete girmenize destek olur.

PC, tablet ve cep telefonuyla internet bağlantısı sağlayan modem çeşitleriyle her yerde çalışabilirsiniz. Modem fiyatları bağlantı çeşidi, bağlantı hızı ve teknik özelliklerine göre belirlenir.

Elektronik cihazlarınızı son teknoloji ürünlerle kullanarak işlerinizi daha hızlı yapabilirsiniz. Çalıştığınız yer ve ev için seçeceğiniz modemleri bağlantı şekli ve port yapısına göre belirleme şansınız olur. Teknik alt yapıyı destekleyen uygun modem çeşitleriyle bağlantılarınız kesintisiz devam eder.

Görüşme, sunum ve sosyal medya kullanımlarınız sırasında donma gibi istenmeyen durumları yaşamazsınız. Modem özelliklerinin yanında internet hızını da dikkate alarak seçiminizi yapabilirsiniz. Atom Bilişim’de yer alan pek çok modem çeşidini değerlendirerek satın alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.