Şifremi Unuttum
Sepetim
Sepetinizde Ürün bulunmaktadır
Filtre
Marka
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Fiyat
Model
{{ FILTER.NAME }}

En İyi Yedekleme Ürünleri ve Fiyatları

Elektronik cihazlarda bulunan bilgi ve belgelerin güvende tutulabilmesi amacıyla tercih edilen en pratik uygulama yedekleme sistemidir. Veri depolamayı sağlayan flash bellek çeşitleri ile saklama alanınızı genişletebilirsiniz.

Devamını oku
Toplam 1 ürün
Görüntüle

Bilgisayar, tablet ve telefon gibi gün içinde sıklıkla kullanılan cihazların sorunsuz çalışabilmesi için belirli periyotlarla yedekleme yapılması önemlidir. İş veya sosyal amaçlı olarak kullanılan bu cihazlardan yüksek bir performans elde etmek istiyorsanız, USB bellek ve taşınabilir disklerden yardım alabilirsiniz. Fotoğraftan excell dosyalarına kadar birçok farklı belgeyi aynı yerde saklayabilirsiniz. Böylece veriler her zaman elinizin altında bulunur.

Taşınabilir Yedekleme Ürünleri

Teknolojinin gelişmesiyle artan elektronik cihaz kullanımı, farklı kaynaklardan gelen birçok verinin saklanması için yeni alternatifler üretilmesine zemin hazırlar. Taşınabilir yedekleme ürünleri bu kapsamda üretilen kullanışlı özelliklere sahiptir. USB bellek, kapasitesi farklı çeşitlerden oluşan yapısıyla çanta, kalem kutusu ve cepte bile taşınabilen pratik bir üründür.

16 GB Flash Bellek


USB bağlantı türüyle elektronik cihazlarınıza takıp hemen kullanabileceğiniz fonksiyonel özelliğiyle öne çıkar. Sağlam ve dayanıklı yapısıyla uzun ömürlüdür. Flash bellek içindeki verileri aktardıktan sonra silip yeniden yükleme yapabilirsiniz. Böylece ev bilgisayarından iş bilgisayarınıza veri taşımanız çok kolay olur.

Bunun dışında taşınabilir bir diğer alternatif olan taşınabilir disk çeşitleriyle bilgisayar, cep telefonu ve buluttaki verilerinizi yedekleme ve güvende tutma şansınız olur. İnce tasarıma sahip olan bu ürünler rahatlıkla taşınabilir. Kapasiteleri sayesinde tüm verilerinizi tek bir yerde saklama avantajı sağlar.

32 GB Flash Bellek

Elektronik cihazlarınızdaki arıza, hasar ve bozulma gibi riskli durumlara karşı kullanabileceğiniz güvenlik sistemidir. Taşınabilir yedekleme ürünlerini farklı model ve kapasitelerine göre inceleyerek hemen satın alabilirsiniz. USB bellek fiyat ve çeşitlerini bütçenize uygun olanlar arasından seçebilirsiniz. Flash bellek fiyat seçeneklerini inceleyerek, ihtiyaçlarınıza hitap eden ürünleri değerlendirebilirsiniz.

Geniş Bir Depolama Alanı Sağlayan Yedekleme Ürünleri

Elektronik cihazlarınızda bulunan her türlü veri yedekleme ürünü sayesinde depolayabilirsiniz. Bu ürünleri kullanırken bilgisayar veya cep telefonunuzdan istediğiniz dosyaları seçebilir, yedekleme yapmak istediğiniz taşınabilir diske kopyalamanız yeterlidir. Verilerin kapasitesine göre kısa sürede yedekleme tamamlanır. Bu sayede belge ve bilgilerinizi işe, eve veya gittiğiniz her yere yanınızda taşıyabilirsiniz.

Sunumlarınızı, toplantılarınızı ve ödevlerinizi her yerde yapabilirsiniz. Wi-Fi veya kablo aracılığıyla cihazlarla bağlantı kurabilir yedeklemenizi tamamlayabilirsiniz. Flash bellek seçenekleri ile kağıt baskı almanıza gerek kalmadan verileri taşıma avantajına sahip olursunuz. Yedekleme ürünleri arasında öne çıkan Everest şarj ünitesi farklı kaynaklardan veri depolamanızı kolaylaştırır. Kolay açma kapama düğmesi ve küçük boyutları ile ev veya işyerinde uygun bir yerde konumlandırabilirsiniz.

Veri Depolamayı Kolaylaştıran Yedekleme Ürünleri

Veri depolamayı kolaylaştıran yedekleme alternatifleri hayatınızı kolaylaştıran teknolojik ürünlerdir . Ev, okul ve iş gibi farklı yerlerde birden fazla kişi birlikte kullanabilir. Kablosuz ve kablolu seçenekleri kullanım tercihinize göre belirleyebilirsiniz.

Cruzer Blade Sandisk markasının 16 GB, 32 GB ve 128 GB gibi farklı kapasitelerde üretilen USB bellek çeşitlerini, verilerin büyüklüğüne göre alabilirsiniz. Önemli dosyaları ve evrakları disk içinde uzun süreli olarak saklama şansınız olur. Evrakların kaybolma ve hasar görme riskine karşı korunmasını sağlayan yedekleme ürünleriyle veri güvenliğini sağlayabilirsiniz. Tek bir disk kullanarak farklı türden belgeleri farklı elektronik cihazlardan aktarabilirsiniz.

Özel tasarım detaylarıyla güçlendirilen modern yedekleme ürünleri cihazlara kolaylıkla entegre olabildiği için için avantajlıdır. Tablet, bilgisayar veya cep telefonunuzdan veri depolarken ekstra bir uygulama veya programa ihtiyaç duymadan kullanabilirsiniz. Yedekleme ürünlerini satın alırken cihazlarınıza uyumlu olup olmadığını teknik özellikleri bölümünden inceleyebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.