Şifremi Unuttum
Sepetim
Sepetinizde Ürün bulunmaktadır
Filtre
Marka
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Fiyat
Model
{{ FILTER.NAME }}

En Kaliteli UPS Güç Kaynağı Modelleri

UPS güç kaynağı bilgisayarların uygun koşullarda ve kesintisiz olarak çalışabilmelerini sağlar. Güç kaynağı priz aracılığıyla aldığı enerjiyi bilgisayarda bulunan elektrik ve elektronik donanımlara gereken miktarlarda iletir.

Devamını oku
Toplam 2 ürün
Görüntüle

Bu sayede bilgisayarın tüm parçalarını ve ana kartını güvence altına alan bir sistem oluşur. UPS cihazı çalıştığı sürece bilgisayarınız yüksek gerilim ve değişikliklerinden etkilenmez. Gelişen teknolojiye uyumlu olarak tasarlanan cihazlar aynı zamanda çevreyi koruyan modelleriyle öne çıkar. Dijital kontrol sistemleri sayesinde güvenilir ve kullanışlı ürünlerdir.

Enerji kayıplarına engel olan yapısı ile elektronik cihazların uygun koşullarda çalışabilmesine yardımcı olur. Aynı zamanda elektrik şebekesinde meydana gelen olumsuzlukları azaltır. Farkı marka ve modellerde üretilen UPS kesintisiz güç kaynağı çeşitlerini inceleyerek istediğinizi seçebilirsiniz.

UPS Güç Kaynağı Kullanımı

UPS güç kaynağı ev, ofis dışında endüstriyel makineler, tıbbi ekipmanlar ve departman sunucularıyla birlikte kullanılabilir. Kesintisiz güç kaynakları sayesinde iş akışınıza ara vermeden devam edebilirsiniz. Farklı sektörlerde kullanılan UPS güç kaynağı aküsü ile enerji elde eder. Kesinti olduğu anda aküden aldığı elektriği sistemin sağlıklı olarak çalışması için yönlendirir. Bu sistemler aynı zamanda jeneratörlerle de bağlantı yapılarak kullanılabilir.

Birden fazla bilgisayar ve elektronik cihaza tanıtarak kontrol edebilme şansınız da bulunur. Şebeke enerji koşullarıyla uyumlu çalıştığı için kullanışlıdır. Ayrıca enerji değişimlerinde bile aküyü şarj etmeye devam ettiği için cihazlarınızın ömrünü uzatır. UPS güç kaynağı kullanımı sırasında bazı modellerde bulunan ekrandan cihaza ait tüm bilgileri inceleyebilirsiniz. Güç kaynağını kullanabilmek amacıyla özel olarak hazırlanan yazılımını indirmeniz yeterlidir. Bu sayede hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bilgisayar Güç Kaynağı Özellikleri

Bilgisayar güç kaynağı aşırı yük ve aşırı şarj korumalı sistemiyle avantajlıdır. Cihaz şarjının bitmesine yakın sesli uyarı ile bilgilendirir. Düşük ses düzeyi sayesinde çalışırken çevreye rahatsızlık vermez. Farklı işletim sistemlerini destekleyen özellikleri pek çok cihazla kullanılmasına imkan sağlar.

UPS güç kaynağı kullanılan her yerde işleyişin devam etmesine destek olan bir cihazdır. Elektronik cihazlara kolaylıkla bağlanır ve pratik bir şekilde tek bir düğmeyle açılıp kapatılır. Cihaz kompakt özelliklere sahip olarak tasarlandığı için kurulumunu kolaylıkla yapabilirsiniz. Akü şarj süresi ortalama 3-4 saat sürer ve her zaman kesintisiz güç için elinizin altında bulundurabilirsiniz. UPS güç kaynağını kapasitesine göre farklı markalar arasından seçebilirsiniz. Güç kaynağı fiyatları Powerful ve PowerUp gibi farklı markaların ürünlerinin teknik özelliklerine göre değişir. Kullanacağınız yer, UPS fiyatları ve modellerine göre bir tercih yapabilirsiniz.

Bilgisayarınızı Koruyan Güç Kaynağı Seçenekleri

Bilgisayarın kullandığı enerji miktarına göre UPS güç kaynağı seçimini yapabilirsiniz. Cihazların kapasitesi değiştikçe güç kaynağı enerjisinin de artması önemlidir. Bu şekilde elektronik cihazların kesintisiz olarak çalışması mümkün olur. Özellikle işin aksamaması gereken kurum ve kuruluşlarda, bilgisayar güç kaynakları daha fazla tercih edilir.

Sağlıktan eğitime kadar pek çok farklı alanda UPS güç kaynağı çeşitleri kullanılır. Bir veya birden fazla alınabilen güç kaynakları kolaylıkla montajı yapılabilen cihazlardır. Akıllı akü yönetimi sayesinde voltaj kontrolü sağlanır. Farklı kart yuvaları ile birçok cihaz bağlanabilir. İnsan ve çevre sağlığını koruyan özelliklere sahip olarak üretilen güç kaynakları, özel tasarımlarıyla ev veya ofiste rahatça konumlandırabileceğiniz ürünlerdir.

Güç kaynağının yazılımını elektronik cihazlarınıza kısa sürede indirip hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Hem cihazları koruyan hem de enerji sağlayan bu avantajlı sistemlerle hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz. Süpermarket kasasından pos makinesine kadar her türlü cihazı sorunsuz ve kesintisiz kullanmanızı sağlayan bu teknolojik ürünleri, bilgisayar güç kaynağı fiyatları bölümünde inceleyerek satın alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.