Şifremi Unuttum
Sepetim
Sepetinizde Ürün bulunmaktadır

Hakkımızda

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ATOM BİLİŞİM started its service life in 2010 and reached a wide range of products in domestic sales and purchases, imports and exports of all computer components within a short period of time, and adopted the principle of transferring all the knowledge and experience acquired in the sector to its customers. Our company keeps up with the current rapid changes in technology and in Turkey's seamless to individual and corporate customers at any point in the product aims to provide the supply. Developing and renewing itself every day with the principle of maximum consumer satisfaction, ATOM BİLİŞİM was established with 100% Turkish capital and produces Dragos and TurboX brands within its structure and sells many technology brands known in the sector. In addition to the sale of our own brands and world brands, the company continues to offer quality and affordable products to its customers through wholesale and retail sales on second hand computers through its corporate purchases and production line established within the company.

 Atom Bilişim, 2010 yılında hizmet hayatına başlayan ve kısa süre içerisinde bilgisayar, bilgisayar bileşenleri ve çevre birimlerinin yurtiçi satış ve alımları, ithalat ve ihracatları noktasında geniş bir ürün yelpazesine ulaşan, yer aldığı sektörde edindiği tüm bilgi birikimlerini müşterilerine ve iş ortaklarına aktarmayı ilke edinen bir kuruluştur. Şirketimiz teknolojideki hızlı değişimleri güncel olarak takip etmekte ve Türkiye ‘nin her noktasında bulunan bireysel ve kurumsal müşterilerine kesintisiz ürün tedariki sağlamayı hedeflemektedir. Maksimum tüketici memnuniyeti prensibiyle her geçen gün gelişen ve Türkiye ‘nin her noktasında bulunan bireysel ve kurumsal müşterilerine kesintisiz ürün tedariki sağlamayı hedeflemektedir. Her geçen gün gelişen ve kendini yenileyen Atom Bilişim, %100 Türk sermayesi ile kurulmuş olup, kendi bünyesinde Dragos ve Turbox markalarının üretimini yapmakta ve sektörde bilinen birçok teknoloji markasının da satışını gerçekleştirmektedir.
Kendi markalarımız ve dünya markaları satışının yanı sıra, kurumsal alımlar ve iç bünyesinden oluşturduğu üretim bandı aracılığıyla ikinci el bilgisayarda, özellikle server ve iş istasyonu ürünlerinde toptan ve perakende satışlar ile müşterilerine kaliteli, uygun fiyatlı ürünler sunmaya devam etmektedir.
Online alışveriş sitemiz www.atombilisim.com.tr , bayi ( b2b ) sitemizde sunulan hizmetler dışında İstanbul Kağıthane ‘de bilgisayar mağazamız bulunmaktadır. Güçlü ürün gamında masaüstü bilgisayarlar, ofis bilgisayarı, oyun bilgisayarı, all in one bilgisayar, render ve tasarım bilgisayarı ile anakart, işlemci, ram, ssd, ekran kartı, bilgisayar kasası, monitör, klavye, mouse ve binlerce ürün çeşitliliği ile her bütçe ve tarza hitap ediyoruz.
Atom Bilişim ‘de güvenli ödeme alt yapısı ile başlayan sipariş süreci hızlı ücretsiz kargo, kolay iade ve çözümcü garanti süreçleriyle devam etmektedir. Alışveriş deneyiminizi arttırmayı, kolaylaştırmayı ve kısa sürede sonuç almanızı hedefliyoruz.

 

Pazar Yerleri; (Marketplaces)

   

 

 

 

 
 
 
Sosyal Medya Hesapları;  (Atom Social Media Accounts)
      
 
Sosyal medya hesaplarımız dan da inceleyebilirsiniz.
Dont forget to check our social media accounts!
 

Çalışma saatlerimiz:

•Mağazamız haftanın 6 günü 09:00 - 18:30 arasında hizmet vermektedir.
 
•Çağrı merkezimizden ( 0212 908 07 24 ) Hafta içi 9:00 - 18:30, hafta sonu  (Cumartesi) 09:00 - 13:30 saatleri arasında destek hizmeti verilmektedir.
 
www.atombilisim.com.tr internet sitemiz den 7 gün 24 saat satış hizmeti verilmektedir.
 

Sermayemiz:

%100 Türk Sermayesi ile kurulan Atom Bilişim Sistemleri, sizlerin güveninin eseridir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.