Şifremi Unuttum
Sepetim
Sepetinizde Ürün bulunmaktadır
Filtre
Marka
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Fiyat
Model
{{ FILTER.NAME }}

En İyi Yazıcı Modelleri

Yazıcılar elektronik ortamda yazılan yazı, veri ve resimlerin kağıt üzerine aktarılmasını sağlayan cihazlardır. Teknolojinin gelişmesi ile hem ev hem de ofis gibi yerlerde kullanılabilecek boyutlarda üretilir.

Devamını oku
İlgili kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.
Görüntüle

Sunum, ödev veya fotoğraf baskısı alabileceğiniz farklı çeşitleri bulunur. Renkli yazıcı seçenekleri bilgisayar, cep telefonu gibi elektronik cihazlarla bağlantı kurulabilecek özelliklere sahiptir. Wi-Fi, Bluetooth ve USB bağlantı çeşitleri sayesinde verileriniz kısa sürede ve detaylı olarak basılır. Ev için yazıcı veya işyerinde kullanmak için yazıcı seçerken kullanım sıklığınızı, yazıcıyı konumlandıracağınız alanı, sarf maliyetini ve diğer özelliklerini dikkate alarak size en uygun olanı bulabilirsiniz.

Son Teknoloji Avantajlı Yazıcılar

Yazıcı çeşitleri son teknolojinin sunduğu imkanlarla daha geniş alanlarda kullanılmaya başlanmıştır. Önceleri sadece işyerlerinde evrakların basımı amacıyla kullanılan cihazlar günümüzde evlerde de tercih edilir. Tonerli ve tonersiz seçeneklere sahip olan çeşitleriyle sizlere seçim şansı sunar. HP yazıcı dünyada ilk kez tonersiz yazıcı sistemini kullanan marka olarak bilinir.

Yazıcılar hızlı baskı özellikleri ile birkaç dakikada sayfalarca evrağın hazır olmasını sağlar. Bu sayede işlerinizi daha kısa sürede tamamlayabilirsiniz. Bazı modellerde elektronik cihazlarınızı doğrudan yazıcıya bağlayarak kullanabilirsiniz. Böylece ağ arama sıkıntısına son verebilirsiniz. Ayrıca tarayıcı ve fotokopi çekme gibi ekstra özellikleriyle size konforlu bir kullanım sağlar. Mac OS ve Windows gibi farklı işletim sistemleriyle çalışan yazıcılarla, renkli ve siyah beyaz baskı yapabilirsiniz. Bunların dışında Epson tanklı yazıcı gibi tam dolu kartuşla satışa sunulan çok fonksiyonlu yazıcılar da değerlendirebileceğiniz seçenekler arasındadır.

Tek bir makinede birçok işlevi sunan yazıcı çeşitleri işlerinizi kolaylaştıran avantajlı cihazlardır. Yazıcı seçiminizi yaparken markaların sunduğu avantajlara göre dilediğinizi seçebilirsiniz.

Yazıcı Kullanım Detayları

Yazıcı kullanımı pratik ve kolaydır. Yazıcıyı kullanmaya başlamadan önce telefon, tablet veya masaüstü bilgisayarınıza bağlantı yapmanız gerekir. Bağlantı USB, Wi-Fi veya Bluetooth gibi seçeneklerden biri ile kurulabilir. Bundan sonra cihazın başlat menüsünden, yazıcılar ve tarayıcılar başlığı seçildiğinde sistemde görünen yazıcı ve tarayıcı işaretlenebilir. Kullandığınız markanın model ve numarası ekranda görünür ve yönergeleri takip ederek işleme devam edebilirsiniz. Bazı yazıcıları CD veya üreticinin web sitesinde belirttiği işlemleri yaparak kullanıma hazır hale getirmeniz mümkün olur. Bu işlem sadece bir defa yapıldıktan sonra hemen yazıcıyı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Lazer ve mürekkep püskürtme yöntemiyle farklı şekillerde çalışma prensibiyle üretilen yazıcılar genelde benzer şekilde kullanılır. Renkli lazer yazıcı toner tozu yer alırken diğer yazıcılar mürekkepten yararlanır. Siz de kullanım amacınıza ve beklentilerinize göre bir seçim yapabilirsiniz.

Ev ve İşyerinde Kullanılan Yazıcı Çeşitleri

Yazıcı çeşitleri farklı teknikleri kullanarak bilgi ve verileri kağıda aktarır. Bağlantı türü, baskı kalitesi, baskı hızı, kablosuz ve mobil kullanılabilen çeşitleri yazıcı fiyatları belirlenirken dikkate alınır. Lazer yazıcı fiyatları ve diğer yazıcı fiyatları özelliklerine göre değerlendirebileceğiniz cihazlardır. Fotokopi, tarayıcı, nokta vuruşlu, lazer yazıcı ve diğer kullanım avantajlarına göre Epson yazıcı fiyatları ve seçeneklerini inceleyebilirsiniz. Belge ve fotoğraf baskısı yapan yazıcıları, tonerli ve tonersiz ürün alternatifleri arasından değerlendirebilirsiniz. Daha büyük kapasiteli ve çok fonksiyonlu yazıcılarla işyerinde dilediğiniz bilgi ve belgeleri baskı haline getirebilirsiniz.

Evde kullanmak amacıyla daha kompakt olan yazıcılar öne çıkar. Küçük boyutları ve kolay bağlantı özellikleri ile tüm belgelerinizi en uygun şekilde basma şansınız olur. Böylece evde kendiniz baskı alarak daha ekonomik ve hızlı çözümler yaratabilirsiniz. Lazer yazıcı çeşitleri ve diğer alternatifleri bir arada değerlendirerek istediğiniz modeli kolaylıkla satın alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.