Şifremi Unuttum
Sepetim
Sepetinizde Ürün bulunmaktadır
Filtre
Marka
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Fiyat
Model
{{ FILTER.NAME }}

En İyi Baskı Çözümleri

Bir yazıyı kağıda dökmek, çeşitli belgeleri kopyalayıp arşivlemek, fotoğrafları basmak önemli bir gereksinimdir. Tüm bu görsel ve yazılı materyallerin kağıda aktarımı ya çoğaltımı baskı makineleri aracılığı ile gerçekleştirilir.

Devamını oku
İlgili kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.
Görüntüle

Gerek ofis ortamında, gerek evden çalışma düzeneğinde, gerekse gündelik hayat içinde, basım ihtiyaçlarını karşılamak için baskı makinesi edinmek pratik bir çözüm elde etmenizi sağlar.

Baskı Makinesi Nasıl Seçilir?

Baskı makinesi tercihinde belli kriterler rol oynar. Basılacak materyalin ekranda görüldüğü kalitede basılması, yani baskı çözünürlüğü önemli bir kriterdir. Objelerin ya da yazıların görüntü kaybına uğramadan basılması ya da çoğaltılması, yapacağınız sunumlarda sizi destekler. Dosyalarınızı şık ve eksiksiz bir biçimde oluşturmanızı sağlar, işleri kolaylaştırır.

Basım hızı da önemli bir tercih sebebidir. Kaliteli bir baskıyı ya da çoğaltmayı hızlı biçimde gerçekleştiren baskı makinesi, zaman kaybının önüne geçer. İşler zamanında yetişir ve dosyalanır. Baskı makine seçiminde bir diğer değerlendirme kriteri de nitelik ve nicelik bakımından sarf malzemedir. Sarf malzeme açısından lazer yazıcı, kartuşlu yazıcı, tanklı yazıcı gibi tipler bulunur. Kullanım sıklığınız, baskı ve kopyalama yapmak istediğiniz içeriklerin özelliklerine göre size uygun yazıcıyı tercih edebilirsiniz.

HP Yazıcı Fotokopi Makinesi

Baskıya dair birden çok ihtiyacı tek çatıda birleştiren yazıcı ve fotokopi makinesi modelleri, işlevsellik anlamında öne çıkar. HP yazıcı ve fotokopi makinesi modelleri arasında; fax, yazıcı, tarayıcı, fotokopi ve akıllı cihazlar aracılığı ile mobil baskı yapma özelliğine sahip komplike baskı makineleri bulunur.

HP firmasının ürettiği çok fonksiyonlu baskı makineleri, her ihtiyaca yönelik farklı makine kullanımına son verdiği için iş, içindeki dinamizmi ve pratikliği sağlar. Kompakt tasarımı sayesinde az yer kaplar ve kolay bir biçimde yer değiştirebilir.

HP yazıcı fotokopi makinesi pro modelleri ise, iş dünyasının ihtiyacı olan verimliliğe cevap veren niteliktedir. Dakikada 22 sayfaya ulaşan yüksek kalite hızlı basım, hızlı açılma teknolojisi ve mobil uyum pro modellerin başlıca önemli özelliklerindendir.

HP yazıcı fotokopi makinesi modelleri arasından dijital çağa uyumlu İnkjet smart tank renkli yazıcılar; baskı, kopyalama, tarama ve fotoğraf baskısı gibi işleri yüksek kalitede gerçekleştirir. Bu modelin smart tank özelliği ise tonerin akıllı tank aracılığı ile doldurularak baskıya kesintisiz devam etmeyi sağlar. HP yazıcı fiyatları ve HP fotokopi makinesi fiyatları ürün niteliklerine ve sarf malzeme özelliğine göre değişkenlik gösterebilir.

Samsung Yazıcı Modelleri

Samsung yazıcı modelleri, teknik tasarım ayrıntıları ile göz doldurur. Yazıcı, tarayıcı, fotokopi ve fax gibi tüm işlevleri tek yapıda birleştiren Samsung lazer yazıcılar, tek dokunuşla basım, Wi-Fi ve mobil cihazlara uyumlu donanım ve baskı yaparken tasarrufu mümkün kılan One Touch Easy özelliğiyle basım ihtiyaçlarına iyi bir cevap verir. Daha net görüntüler, dijitale uygun belge üretimi, Samsung mobil cihazlarından ayrı bir uygulamaya gerek kalmaksızın kolay baskı alma olanakları, Samsung çok işlevli yazıcı modellerinin öne çıkan özellikleridir.

Samsung Lazer Yazıcı

Baskı ihtiyaçları her zaman çok boyutlu olmayabilir. Siyah beyaz baskı almak bazen tek başına yeterlidir. Siyah beyaz yazıcılarda ihtiyaç olan şey, kullanım kolaylığı, siyah vurgusunun gücü ve basım hızıdır.

Bu ihtiyaca en iyi şekilde cevap veren ürünler ise, lazer yazıcılardır. Samsung yazıcı modelleri arasında teknolojik değişimlere ve çağın gerekliliklerine uygun lazer yazıcılar bulunur. Çift çekirdekli işlemci ile dakikada 20 sayfa baskı hızı, tek dokunuşla basımı sağlayan monitör yapısı, easy eco driver özelliği ile %20 tasarruf sağlama olanağı Samsung lazer yazıcıların öne çıkan bazı teknik detaylardır.

Bu seçeneklerin yanı sıra Epson ve Lexmark gibi diğer başarılı markaların ürünlerini de inceleyebilir, baskı çözümlerinde ihtiyaç duyabileceğiniz Xerox kartuş çeşitlerini de değerlendirebilirsiniz. Atom Bilişim’in sizlere sunduğu birbirinden şık ve işlevsel baskı makinesi seçenekleri arasında ihtiyaçlarınıza uygun ürünleri kolaylıkla bulabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.