Şifremi Unuttum
Sepetim
Sepetinizde Ürün bulunmaktadır
Filtre
Marka
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Fiyat
Model
{{ FILTER.NAME }}

En İyi Baskı Sarf Malzemeleri Çeşitleri

Baskı yapabilen makinelerin daha kompakt hale gelmesi sayesinde baskı sarf malzeme çeşitleri de artmıştır. Kağıt ve fotoğraf baskı almayı mümkün kılan renkli ve siyah beyaz toner kartuşu seçenekleri farklı markaların makineleriyle uyumlu olarak kullanabileceğiniz ürünlerdir.

Devamını oku
İlgili kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.
Görüntüle

Kırmızı, mavi, siyah ve yeşil gibi ana renklerde hazırlanan toner yazıcı kartuşu kağıt üzerinde verilerin aktarılmasını sağlar. Sunum tabloları, ödevler ve fotoğraf baskısı sırasında en uygun görüntüleri elde etmeniz için baskı sarf malzemelerinden yardım alabilirsiniz.

Evde veya işyerinde hazırladığınız belgeleri hayalinizdeki tasarımlara dönüştürebilirsiniz. Her meslek grubunun iş amaçlı olarak kullanabileceği sarf malzemeleri ile daha ekonomik çözümler yaratmanız mümkün olur. İş için hazırladığınız broşürlerden sınav kağıtlarına kadar birçok farklı konuda baskı yapabilirsiniz.

Renkli Baskı Almayı Kolaylaştıran Baskı Sarf Malzemeleri

Sarf malzemeleri baskı kalitesini artıran yapısıyla öne çıkar. Yazıcı, tarayıcı ve fotokopi makinelerinde kullanılan toner yazıcı kartuşlar aracılığıyla işyerinde veya evde istediğiniz belgeleri çıktı haline getirebilirsiniz. Renkli baskı almayı kolaylaştıran baskı sarf malzemeleri tekli veya karışık renkli seçeneklerden oluşur.

Cihazınızın marka ve modeline uyumlu olarak seçtiğiniz baskı malzemeleri ile en kaliteli sonuçları elde edebilirsiniz. Evrak dosyalarında kullanmak veya fotoğraf albümünde saklamak için istediğiniz sayıda belge ve fotoğrafı çıktı alabilirsiniz. Böylece fotoğrafçıya gitmek yerine evde kendi imkanlarınızla ve daha ekonomik olarak çıktı almanın avantajlarını yaşarsınız.

Baskı Sarf Malzemeleri Özellikleri

Baskı sarf malzemeleri iş hayatında ve özel hayatınızda gereken evrak ve belgelerin basılması ve fiziksel olarak saklanması için kullanılır. Sarf malzemeleri arasında en çok kullanılanlardan biri de tonerdir. Toner baskı için gereken toz mürekkebin bulunduğu yer olarak tanımlanır. Tonerin haricinde yazıcı kartuşu da çok tercih edilir.

Kartuş püskürtme yöntemini kullanarak mürekkebi kağıt üzerine bırakır ve baskının gerçekleşmesini sağlar. Her iki yöntemle de baskı yapılabilir. İşyeri gibi sıklıkla baskı yapılan yerlerde belirli periyotlarda toner veya kartuşun yenilenmesi gerekir. Bu sayede çıktılar daha kaliteli olarak alınır. Arşivlemek ve dosyalamak amacıyla baskı malzemeleri en uygun çözümleri sunar. Okula giden çocukların ödevlerini, çalışma kağıtlarını, iş için hazırladığınız sunumları ve ailecek gittiğiniz gezilerin fotoğraflarını saklamak için farklı ürün çeşitlerini değerlendirebilirsiniz.

Elektronik cihazınızın modeline uygun olan malzemelerle en güzel sonuçları elde edebilirsiniz. Ayrıca bu malzemeler kaliteli baskı özellikleri sayesinde belgeleri istediğiniz şekilde renkli veya siyah beyaz çıktı almanızı sağlar.

Avantajlı Kullanımlarıyla Öne Çıkan Baskı Sarf Malzemeleri

Bilgisayar, tablet ve telefonlardaki verilerin kağıt üzerine basılması için sarf malzemelerine ihtiyaç vardır. Gelişen teknolojiyle uyumlu olarak tasarlanan birçok farklı marka ve ürün bulunur.

Bu markalardan biri de Xerox toner kartuşlarıdır. Siyah, sarı ve mavi gibi farklı renklerde satışa sunulan Fujitsu ürünleri gibi pek çok modeli ihtiyacınıza göre seçebilirsiniz. Fujitsu farklı sarf malzemeleri üretimi yapar. Buna örnek olarak çıkış silindiri verilebilir. Çıkış silindiri gibi ürünler sayesinde kağıtlar baskı sırasında yazıcıya veya fotokopi makinesine sorunsuz bir şekilde gönderilir.

Sarf malzemelerini en kaliteli sonuçları elde etmek amacıyla kullanabilirsiniz. Bunun yanında işyerinde sıklıkla kullanılan bu malzemelerin bakımlarının yapılması ve kullanım sırasında dikkatli olunması da önemlidir. Dayanıklı olan makineleri bu sayede uzun ömürlü olarak kullanmanız mümkün olur. Atom Bilişim’de yer alan bazı toner markaları ürün üzerinde kaç sayfaya kadar baskı yapabileceğini belirtir. Bu sayede satın aldığınız ürünü ne kadar süreyle kullanabileceğiniz hakkında fikir sahibi olursunuz.

Yaptığınız baskı sayısına göre kontrol altında tutabilirsiniz. Gerektiğinde değişimini hemen yaptığınızda evraklarınızı çıktı almaya devam edebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.