Şifremi Unuttum
Sepetim
Sepetinizde Ürün bulunmaktadır
Filtre
Marka
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Fiyat
Model
{{ FILTER.NAME }}

En İyi Oyuncu Ekipmanları

Bilişim teknolojisindeki yenilikler ve gelişmeler ışığında tasarlanan gaming oyuncu ekipmanları, profesyonel ya da amatör olması fark etmeksizin bilgisayar oyunlarına ilgi duyan kullanıcıların oyun performanslarını artıran pek çok özellik barındırır.

Devamını oku
İlgili kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.
Görüntüle

Araba yarışı, spor oyunları ya da FPS tarzı aksiyon içerikli oyunlarda, hakimiyetin aksamaması için özel olarak geliştirilen ekipmanlar ile, kendinizi sanal dünyanın içinde bulabilirsiniz. Her bir detayı ayrı ayrı tasarlanan ve benzersiz bir kullanım kolaylığı sağlayan gamepad, hızlı tepkime süresi ile zihninizde tasarladığınız hamleleri anında yansıtabilmenize katkı sunar.

Kullanım Alanlarına Göre Oyuncu Ekipmanları

Bilgisayar oyunlarındaki çeşitliliği karşılayabilmek adına, hem tasarım hem de fonksiyon olarak farklılıklar sergileyen oyuncu ekipmanlarının görevi, hem keyifli bir oyun deneyimi sunmak hem de oyun performansını artırmaktır. Dolayısıyla, oynadığınız oyuna uygun gaming ekipmanlar seçtiğinizde konfor alanınızı genişleterek, oyun kuralları çerçevesinde daha başarılı sonuçlar elde edebilirsiniz. Elde ettiğiniz sonuçlar neticesinde de, motivasyonunuzu artırarak daha keyifli anlar deneyimleyebilirsiniz.

Oyun içi konsantrasyon seviyesinin artmasına yardımcı olan oyuncu ekipmanları tercihinde bulunurken, bazı detaylara dikkat ederek daha etkili sonuçlar elde edebilir ve uzun ömürlü bir kullanım deneyimleyebilirsiniz.

Bu noktada ilk olarak ekipmanı kullanmak istediğiniz oyun türünü göz önünde bulundurmanız gerekir. Çünkü, karakter kontrolü gerektiren oyunlarda analog tuşların yer aldığı oyuncu kolu kullanılırken araba, uçak gibi taşıtların kontrolü sırasında çok daha komplike ekipmanlara ihtiyaç duyabilirsiniz.

Oyun Dünyasına Hükmeden Oyuncu Kolu

Gaming ekipmanlar kapsamında geliştirilen ve hem çevrimiçi hem de çevrimdışı oyun deneyiminde, oyun severlerin işini büyük oranda kolaylaştıran oyuncu kolu, entegre tasarımı sayesinde birden fazla oyun türünde rahatlıkla kullanılabilir.

Oyun kolu kullanarak uzun soluklu bir maceraya adım attığınızda, her biri farklı bir amaca hizmet eden tuşlar ve elin anatomik yapısına uyum sağlayan tasarım, herhangi bir yorgunluk hissetmenizin önüne geçer. Ayrıca her türlü bilgisayara uyumlu yapısı neticesinde, oyun deneyiminiz aksamadan ilerler.

Oyun severlerin karakter kontrolünü büyük oranda kolaylaştıran gamepad, üzerinde barındırdığı tuşlarla, hem oyun arayüzüne kolay bir şekilde erişmenizi sağlar hem de oyun içi hamleleri rahatlıkla gerçekleştirebilmenize olanak tanır.

Bu sayede spor, ilerlemeli ya da strateji olması fark etmeksizin her türlü oyun tarzının mutlak hakimi siz olursunuz. Gamepad, oyun karakteri üzerindeki hakimiyeti artırmakla kalmaz, oyun deneyimini kişiselleştirebileceğiniz her türlü ayarlamayı yapabilmenizi de sağlar. Kol üzerinde bulunan tuş kombinasyonları ile görüntü, resim ve ses ayarlamalarını kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Oyuncu koltuğu da satın alabilirsiniz.

Frisby ve Wonderboy gibi markaların son derece yaratıcı bir şekilde tasarladığı oyuncu kolu, hızlı tepkime süreleri neticesinde anlık olarak hamleler gerçekleştirmeye olanak tanır. Bununla birlikte, cihaz içerisinde konumlandırılan Dual Shock titreşim motoru, futbol oyunu oynarken attığınız şutun direkten dönmesi, kullandığınız arabanın yoldan çıkması ya da silahla düşmanınıza ateş etmeye başlamanız sırasında devreye girer ve gerçekçi bir ambiyans hissettirir. Gamepad kullanarak oynadığınız her oyunda minimum düzeyde yorgunluk hissederek maksimum seviyede performans sergilersiniz.

Her türlü işletim sistemine uygun olarak çalışan oyuncu ekipmanları, tak çalıştır bağlantı özelliğine sahiptir. Dolayısıyla herhangi bir harici yükleme ekipmanına gerek kalmadan, cihazınızın USB port girişine takarak anında kullanabilirsiniz. Ayrıca uygun kablo uzunluğu sayesinde, gözlerinizin yorulmayacağı bir mesafeden oyun oynama deneyimi yaşayarak, ekrana yansıyan her türlü oyun detayına hakim olabilirsiniz.

Özelliklerine göre değişiklik gösteren gamepad fiyat bilgilerini göz önünde bulundurarak, Atom Bilişim’in bilgisayarlar ve oyun konsolları için özel olarak sizlere sunduğu ürünlere göz gezdirebilirsiniz. Oyuncu ekipmanlarına sahip olarak, oyun deneyiminizi daha keyifli hale getirebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.